Capelle a.d. IJssel, 26 november 2007 – EDS neemt een belang van 93 procent in Saber Holdings Inc., leverancier van software en diensten voor de (lokale Amerikaanse) overheid, met het hoofdkantoor in Portland, Oregon. Met de overname is een bedrag gemoeid van 420 miljoen US dollar.
“Ook in Nederland wil de overheid de dienstverlening aan burgers verbeteren”, zegt Peter Overakker, Vice President EMEA-North bij EDS. “Verhogen van de klanttevredenheid wordt mede mogelijk door het optimaliseren van de onderliggende IT-infrastructuur. Met de oplossingen en diensten van Saber kan EDS daarin een nog belangrijkere rol spelen.”
Klik hier voor het volledig Engelstalige bericht.
EDS
EDS, één van 's werelds meest vooraanstaande ICT-dienstverleners, levert zakelijke en technologische oplossingen aan zijn klanten. EDS was meer dan 45 jaar geleden grondlegger van de it-outsourcing markt. Vandaag de dag levert EDS een breed dienstenportfolio voor outsourcing van informatietechnologie en bedrijfsprocessen aan klanten in de industrie, financiële dienstverlening, gezondheidszorg, telecommunicatie, energie, transport, retail en overheid overal ter wereld. Kijk voor meer informatie op eds.nl. Klanten van EDS in Nederland zijn o.a. ABN AMRO Bank, Aegon, DSM, Koninklijke Ahold en het ministerie van Verkeer & Waterstaat.
Voor meer informatie:
Bas Winckels
EDS International B.V.
tel.: 0181 - 50 23 94
mobile: 06 52 083 310
e-mail: bas.winckels(at)eds.com
Marieke Adama
Whizpr
tel.: 0317 410 483
e-mail: eds(at)whizpr.nl