www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 178 dagen geleden)
Bedrijf:

IT-dienstverlener Stepco bestaat 15 jaar

Op 16 november bestaat IT-dienstverlener Stepco uit Ittervoort 15 jaar. Stepco werd op 16 november 1992 door Ton Bongers en Ruud Dullens opgericht. In de maanden die volgden, legden zij het fundament voor het huidige Stepco. Een bedrijf dat begon als vof, enkel gericht op technisch en preventief computeronderhoud, maar dat inmiddels tot een toonaangevende IT-dienstverlener met ruim 100 medewerkers is uitgegroeid. Vanaf december vinden in het kader van het 15-jarig bestaan diverse activiteiten plaats, waarbij medewerkers, klanten en business partners worden betrokken.

Algemeen Directeur Raymond Jacobs: “Stepco is al vijftien jaar lang een betrouwbare IT-dienstverlener in de regio Limburg, maar ook daarbuiten. Dankzij de loyaliteit van onze medewerkers, klanten en business partners hebben wij ons van een kleine vof, enkel gericht op het preventief onderhoud van computers, kunnen ontwikkelen tot de volwassen en solide IT-dienstverlener die we nu zijn. Een prestatie waar we trots op zijn!”

Over Stepco
Stepco is gespecialiseerd in het beheer van computeromgevingen. Stepco geeft advies op maat, verzorgt de inrichting en beheert deze. Het bedrijf werkt met name bij middelgrote organisaties volgens het vernieuwende Stepco EasyIT® concept. Stepco EasyIT® biedt een stabiel en veilig IT platform, inclusief verbindingen, dienstverlening, hardware en software tegen een vaste prijs per maand. De voordelen van dit pay per performance concept zijn de transparante werkwijze, de vaste kosten voor de klant en een gegarandeerd hoge performance. Voor meer informatie: www.stepco.nl

#######################################

Voor aanvullende informatie:

Stepco
Raymond Jacobs
Algemeen Directeur
T: (+31) (0)475-567 567

Verstreken tijd: 19 jaar en 178 dagen
Stepco BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR