ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 117 dagen geleden)

Actis stopt met distributie Aastra producten

Schiphol-Rijk, 3 november 2007. Actis Business Partners heeft in goed overleg met Aastra Technologies uit Canada besloten om de distributie van Aastra Voice over IP oplossingen over te dragen aan de Nederlandse vestiging van Aastra in Utrecht. Actis distribueerde de producten van Aastra (voorheen Matra Communication) sinds 1996.

De overdracht komt voor beide partijen op een goed moment. Aastra is inmiddels doorgedrongen tot de top drie van VoIP leveranciers in Europa en kan nu haar greep op de markt vergroten. Actis krijgt dankzij de overname de handen vrij om zich volledig te focussen op producten en diensten rondom de Unified Communications strategie van Microsoft.

EINDE PERSBERICHT

Over Actis Business Partners BV
Actis is het kenniscentrum voor onder andere Microsoft specifieke telefonie-applicaties op basis van Office Communications Server. Actis is leverancier van deze toepassingen en biedt consultancy voor inrichting van Microsoft communicatienetwerken. Actis levert de benodigde Audiocodes hardware om OCS en Exchange te integreren in telefonie- en carriernetwerken. Actis biedt tevens diensten voor deze integratie zoals; quick scans, inventarisaties, consultancy en project management.

Actis heeft onder andere de integratietrajecten van Microsoft bij Shell en Deloitte op basis van de Audiocodes media gateways reeds op succesvolle wijze volbracht.

Press contact: J.P. Kalksma, jkalksma@actis.nl, 020-3162123

Over Aastra Telecom Netherlands BV
Aastra Telecom Netherlands BV is een business unit van Aastra Technologies Limited, (“Aastra”), een wereldwijd actieve firma op het gebied van de zakelijke communicatiemarkt. Met het hoofdkantoor in Concord, Ontario, Canada, ontwikkelt en levert Aastra innovatieve en geïntegreerde oplossingen die aansluiten bij de behoeften van kleine en grote firma’s over de gehele wereld. Aastra maakt het firma’s mogelijk te efficiënter te communiceren en samen te werken door haar aanbod van standaard IP-gebaseerde en digitale oplossingen. De portfolio van Aastra omvat systemen, randapparaten en applicaties. Voor meer informatie over Aastra bezoekt u onze website op: www.aastra.com.

Press contact: S. de Jong, sdejong@aastra.com, +31 (30) 26 31 832

Verstreken tijd: 19 jaar en 117 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu