ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 83 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Unieke actie van Global Knowledge: de beste kennis deel je met anderen

Nieuwegein, 2 oktober 2007 - Volgens het ICT Opleidingenonderzoek 2007 van het marktonderzoeksinstituut NIDAP heeft Global Knowledge het beste kwalitatieve imago in de ICT-opleidingenmarkt. Met name op het gebied van cursuskwaliteit en deskundigheid van de trainers onderscheidt Global Knowledge zich van de concurrentie.

De beste kennis deel je met anderen, neem gratis een collega mee
Om de markt te bedanken voor deze waardering lanceert Global Knowledge een unieke actie: 'De beste kennis deel je met anderen'. Iedereen die in de periode oktober tot en met december 2007 een cursus boekt én volgt bij Global Knowledge, mag gratis een collega meenemen naar dezelfde cursus!

"We willen dit kwartaal alle IT-professionals de kans geven om kennis te maken met de kwalitatief hoogwaardige opleidingen van Global Knowledge", aldus Sales Manager Ronald Lange. ICT'ers die budgettaire beperkingen hebben, kunnen nu meteen deelnemen en de opgedane kennis direct inzetten. Ook als kennismaking met een nieuwe technologie van Microsoft of Cisco is deze actie zeer geschikt.

Ook Piet Hompus, Regional Manager Benelux bij Global Knowledge is enthousiast over de unieke actie: "Als marktleider loopt Global Knowledge voorop met kwaliteit, nieuwe producten en leermethodieken. Daarnaast is onze organisatie zeer klantgericht en daar is deze actie een goed voorbeeld van."

De 'beste kennis deel je met anderen'-campagne van Global Knowledge loopt tot en met 31 december. Meer informatie over de actie en de actievoorwaarden zijn terug te vinden op www.globalknowledge.nl

# # # # #

Over Global Knowledge
Global Knowledge is de grootste onafhankelijke aanbieder van bedrijfstrainingen voor IT en management professionals. De onderneming levert een breed spectrum aan praktijk- en theoriecursussen voor IT'ers en projectmanagers op het gebied van netwerk, beveiliging, VoIP en wireless en op producten van toonaangevende ondernemingen als Cisco, Microsoft, Nortel, Oracle en Red Hat. Ons management portfolio voorziet in training op project management, professional skills, business analysis en ITIL. De trainingen kunnen in diverse leermethodieken worden aangeboden - klassikaal in eigen opleidingscentra of op locatie bij de klant, en via Internet. Tevens wordt op elk van de locaties de mogelijkheid geboden examens af te leggen bij Prometric en VUE. Global Knowledge heeft computerondernemingen, profit-, non-profitorganisaties en overheidsinstellingen geholpen kennis en kunde om te zetten in hogere productiviteit van medewerkers, klanten en distributiepartners.

Global Knowledge werd in 1995 opgericht en telt wereldwijd meer dan 1100 medewerkers. De onderneming heeft haar hoofdkantoor in het Amerikaanse Cary, North Carolina en is eigendom van de Amerikaanse investeringsmaatschappij Welsh, Carson, Anderson & Stowe. Ga voor meer informatie naar www.globalknowledge.nl

Noot voor de redactie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
René van der Zeeuw
Marketing Manager
Global Knowledge
T: 030 - 60 89 460
E: rene.van.der.zeeuw@globalknowledge.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 83 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Global Knowled.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl