www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 48 dagen geleden)

Online community voor sporters

Met het nieuwe sportseizoen op het punt van beginnen vraagt Home of the Legends om aandacht. www.homeofthelegends.nl (kortweg HOTL) is een online community, gemaakt speciaal voor sporters. Op deze website kunnen zij per seizoen een eigen interactieve teamsite aanmaken, waarmee zij vrienden, supporters, ouders, tegenstanders en andere HOTL-ers op de hoogte houden van hun sportieve prestaties.

Het idee achter Home of the Legends is dat sporters een eigen community opbouwen, waarbij zij tegelijkertijd hun eigen sportgeschiedenis vastleggen. Dit doen zij via het invoeren van de uitslagen van hun wedstrijden, maar ook met het publiceren van bijvoorbeeld verslagen, wedstrijdkalenders, foto's en video's. Het is tevens mogelijk informatie van voorgaande seizoenen in te voeren. De leden houden zelf de competitie-uitslagen bij en kunnen ook scores van andere teams invoeren. Naarmate meer ploegen deelnemen zal een betrouwbare uitslagendatabase ontstaan, waar à la minute de actuele uitslagen en standen te lezen zijn.

Elk geregistreerd lid heeft een persoonlijke profielpagina waarop zijn gehele sportcarrière wordt weergegeven, inclusief informatie over de successen van eerdere teams waarin hij speelde. Daarnaast beschikt elke aangemelde ploeg en club over een eigen pagina die alle informatie van de leden bevat. Op deze manier kan HOTL uitgroeien tot een interactieve community boordevol sportinformatie, die door de leden zelf wordt vergaard.

Home of the Legends toont gelijkenis met andere online communities als Myspace, Hyves en Schoolbank. Het grote verschil is dat Home of the Legends specifiek is bestemd voor de sporters en hun clubs. Bovendien moeten de clubs zijn aangesloten bij de sportbonden. De gedachte hierachter is dat dit meer betrouwbare en waardevolle informatie oplevert. Momenteel kunnen voetballers, hockeyers, basketballers en tennissers terecht op HOTL. Binnenkort zullen ook andere takken van sport te vinden zijn op deze website.

HOTL heeft meer te bieden. Naast de persoonlijke pagina's biedt deze site extra service. Van alle sportclubs zijn gegevens te vinden, met Google maps is een handige routeplanner aangebracht en zelfs het lokale weerbericht is te bestuderen. Tenslotte zijn er ook nog prijzen te verdienen. Zo dingen alle deelnemende teams mee om het HOTL-kampioenschap: de ploeg die op HOTL de meeste informatie levert wint de titel.

Noot voor de redactie:
Mocht u meer willen weten over Home of the Legends, dan kunt u contact opnemen met Wytze Lap (06 - 2707 56 25) of Adil Gunaslan (06 - 1134 37 99) of per e-mail info@homeofthelegends.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 48 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR