www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 18 dagen geleden)
Bedrijf:

Adaptec en Intel leveren gezamenlijk hardware- en software-RAID-oplossingen

Londen - Verenigd Koninkrijk, 12 juni 2007 - Adaptec, Inc. (Nasdaq: ADPT), leverancier van toonaangevende storageoplossingen, breidt zijn samenwerkingsverband met Intel Corporation verder uit. Beide bedrijven gaan gezamenlijk geavanceerde hardware- en software-RAID-oplossingen leveren. Als onderdeel van de hernieuwde overeenkomst - die ook een licentieovereenkomst omvat - gaan Adaptec en Intel RAID-producten aan grote OEM-klanten leveren. Daarnaast zijn ze van plan om te gaan samenwerken aan de ontwikkeling, marketing, ondersteuning en innovatie van andere nieuwe RAID-oplossingen.

Het samenwerkingsverband combineert het krachtige en flexibele Intel IOP 34x Storage Processor-portfolio met drie Adaptec-technologieën. Het Intel-portfolio biedt multiprotocol ondersteuning en geavanceerde databescherming voor een groot aantal platforms. Adaptec levert zijn Unified Serial-architecture die zowel Serial ATA- als Serial Attached SCSI-diskdrives (SATA/SAS) ondersteunt. Daarnaast profiteren gezamenlijke klanten van de ARC RAID-stack en StorLib Management API (Application Programming Interface) van Adaptec.

"Intel en Adaptec hebben een gemeenschappelijke doelstelling: het leveren van innovatieve storageoplossingen op basis van hardware- en software-RAID-technologie, die geavanceerde functies voor databescherming bieden", zegt Sundi Sundaresh, President en CEO van Adaptec. "Door samen te werken met Intel, kunnen we OEM-klanten helpen om nieuwe markten te betreden."

"De combinatie tussen de krachtige RADI-softwarestack van Adaptec en de IOP Storage Processor-producten van Intel biedt OEM's concurrerende oplossingen. Zij kunnen hun klanten geavanceerde databescherming bieden", zegt Mike Wall, algemeen directeur Storage van de Intel Server Platforms Group.

###

Over Adaptec
Adaptec biedt bewezen storageoplossingen die bedrijfskritische data en digitale content betrouwbaar verplaatsen, beheren en beschermen. De software- en hardwaregebaseerde oplossingen van Adaptec worden geleverd via Original Equipment Manufacturers (OEM's) en via kanaalpartners. Ze zijn door bedrijven, overheidsinstellingen en het mkb wereldwijd in te zetten voor storageconnectiviteit, databescherming en netwerkstorage. Adaptec is genoteerd aan de S&P Small Cap 600 Index.

Voor meer informatie: www.adaptec.com.

Voor meer informatie:
Touchdown PR Ltd
James Carter
Telefoon: +44 (0)1252 626930
E-mail: jcarter@touchdownpr.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Dennis Hompes
Telefoon: +31 (0)30 65 65 070
E-mail: adaptec@lvtpr.nl

Adaptec is a registered trademark in the U.S. and other countries. All other trademarks are held by their respective owners.

Verstreken tijd: 19 jaar en 18 dagen
Adaptec Europe contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl