ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 41 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Helft financiële dienstverleners vertrouwt op thuiswerkfaciliteiten bij ramp

Benelux heeft meer vertrouwen in snelle werkhervatting na ramp dan rest van Europa

Nieuwegein, 31 mei 2007 - In het geval van een ramp, zou de helft van de financiële dienstverleners in de Benelux erop vertrouwen dat medewerkers dankzij hun faciliteiten om thuis te werken, via bijvoorbeeld IP-communicatie of mobiele toepassingen, aan het werk blijven. Dit blijkt uit een onderzoek van Mitel onder ruim 100 financiële dienstverleners in Europa.

De Benelux loopt hiermee wat betreft het vertrouwen in thuiswerkfaciliteiten keurig in de pas met de rest van Europa. Alleen Duitsland vormt een uitzondering. Daar wordt voor de volle 100 procent vertrouwd op thuiswerkmogelijkheden in het geval van een ramp. Uit het onderzoek blijkt verder dat bijna 38 procent van de financiële dienstverleners in de Benelux de mobiele telefoon zou gebruiken om aan het werk te blijven. Ruim 12 procent van de financiële dienstverleners in deze regio geeft medewerkers een dag vrij in het geval van een calamiteit.

In termen van bedrijfscontinuïteit in het algemeen schat 35 procent van de financiële dienstverleners in Europa in dat ze binnen een halve dag weer aan het werk kunnen zijn na een ernstige verstoring van hun bedrijf. De Benelux wijkt daarbij af van de rest van Europa. Hier schat 50 procent van de bedrijven dat ze binnen een halve dag weer aan het werk zijn.

Gijs Borsboom van Mitel: “Met de toenemende dreiging van bijvoorbeeld terrorisme en wereldwijde epidemieën, zoals de vogelgriep, in het laatste decenium, spreekt het voor zich dat financiële dienstverleners een uitgebreid bedrijfs bedrijfscontinuïteitsplan moeten hebben. Immers, in het geval van een ramp werken mobiele telefoonnetwerken vaak niet meer. IP-communicatie is hiervoor een flexibele oplossing die zorgt dat medewerkers vanuit huis, of een ander kantoor kunnen blijven werken als een ramp zich voordoet. Het is goed om te zien dat bedrijven in de Benelux minder vertrouwen op de mobiele telefonie als oplossing, en meer vertrouwen hebben in bijvoorbeeld thuiswerkfaciliteiten in tegenstelling tot sommige van de ons omringende landen.”

Over het onderzoek
Het onderzoek werd uitgevoerd door DataMonitor Research in januari 2007. Er werden meer dan 100 IT-managers ondervraagd van grote financiële dienstverleners in Amerika, Engeland, Frankrijk, Duitsland, Zwitserland en de Benelux. Aanvullende onderzoeksgegevens zijn te vragen via mitel(at)whizpr.nl.



Over Mitel
Mitel is leverancier van voice-, video- en dataconvergentie voor breedband netwerken. De geavanceerde communicatieoplossingen die Mitel ontwikkelt sluiten nauw aan bij de ervaring van de gebruiker en zijn eenvoudig aan te passen aan individuele zakelijke behoeften. Mitel maakt producten variërend van intuïtieve desktop-hulpmiddelen tot complete service gateways die bedrijfsprocessen verbeteren en integreren. Zo beschikken klanten altijd over de meest innovatieve manieren om hun resources te beheren Met Mitel als leverancier kunnen klante in hun eigen tempo de overstap maken naar IP-communicatie. Mitel heeft zijn hoofdkantoor in Ottawa, Canada en heeft wereldwijd kantoren, partners en wederverkopers. Voor meer informatie: www.mitel.com

Meer informatie voor de redactie:
Mitel
Bas Baars
Tel: 030 8500 030
Email: bas_baars(at)mitel.com

Whizpr
Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
Email: mitel(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 41 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Mitel contact  

+31 (0)30 8500030
www.mitel.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl