www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 47 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Hitachi Data Systems introduceert nieuwe storage-oplossingen

Vermindering van overcapactiteit, ruimte, koeling en energie

Amsterdam, 14 mei 2007 – Hitachi Data Systems (HDS), wereldwijd leverancier van storage-oplossingen en dochterbedrijf van Hitachi Ltd (NYSE: HIT), kondigt vandaag verschillende storage-innovaties aan. Hitachi Thin Provisioning software is een grootschalige virtualisatielaag waardoor organisaties binnen één geïntegreerde oplossing kunnen profiteren van de voordelen van consolidatie van externe storagevirtualisatie. De software is beschikbaar op het nieuwe Hitachi Universal Storage Platform V (USP V). De productintroducties zijn een concreet resultaat van de nieuwe Service Oriented Storage Solutions-strategie (SOSS) van HDS waarmee storage toegewezen kan worden op basis van behoefte in plaats van op basis van technische beperkingen.

De nieuwe virtualisatiesoftware van HDS kan een bijna oneindige hoeveelheid - 247 petabytes – aan virtuele storagecapaciteit beheren. Hiermee neemt het alle capaciteitsbeperkingen weg voor bedrijven die hun storage en het beheer willen centraliseren. Ook kondigt HDS software aan voor het creëren van storage-pools, waarmee honderden disk drives tegelijk een input/ output (I/O) verzoek kunnen verwerken. Hiermee wordt een aanzienlijke performanceverbetering doorgevoerd voor bedrijfskritische applicaties.

Het Hitachi Universal Storage Platform V biedt een nieuw type volumebeheer. Het storagesysteem verwerkt 3,5 miljoen IOPS (input output operations per seconde). Dit is een performance-verbetering van 40 procent. Met de nieuwe Hitachi Dynamic Provisioning software kunnen klanten virtuele disk-capaciteit alloceren gebaseerd op hun toekomstige behoeften zonder van tevoren fysieke disk storage te hoeven toewijzen. Als de behoefte aan meer fysieke diskruimte opkomt, dan kan de capaciteit direct ingekocht worden. De implementatie is daarbij eenvoudig, zonder dat de applicaties hoeven te worden onderbroken. Hitachi Dynamic Provisioning software is te gebruiken bij disks van ieder RAID-niveau (10,5,6) waardoor klanten maximale flexibiliteit houden binnen hun storage-omgeving. Hiermee is Hitachi Dynamic Provisioning software geschikt om op efficiënte wijze zeer grote hoeveelheden data te beheren.

“Hitachi laat met zijn portfolio storagediensten en -producten het hoogste niveau van hardware- en software-integratie zien”, zegt Claus Mikkelsen, chief scientist bij Hitachi Data Systems. “Hoewel een storagesysteem heel effectief kan zijn, is het niet compleet als de eindgebruiker zich aan fysieke grenzen van de capaciteit moet houden. Stel je een storage service platform voor dat alle beperkingen in ontwerp en performance teniet doet. Een platform met vrijwel geen limiet. De USP V voegt virtueel alle heterogene storagesystemen samen en presenteert ze als een harmonieus geheel waarbij capaciteit op maat kan worden toegewezen en kan worden gepartitioneerd.”

Doordat er minder fysieke disks vereist zijn verbruikt een storage-omgeving met Hitachi Dynamic Provisioning Software minder ruimte, stroom en koeling. Daarbij wordt door optimaal gebruik van de capaciteit de TCO verminderd. Verder is er door de automatische toewijzing van storagecapaciteit geen sprake van onderbreking van applicaties.

Hitachi Dynamic Provisioning software is in te zetten in combinatie met Hitachi Virtual Partition Manager software. Zo kan een link worden gelegd tussen disks, cache en poorten voor het creëren van nieuwe virtuele storage-machines met ieder een eigen virtueel serienummer. Klanten kunnen thin provisioning software toepassen op interne storage en in virtuele storage machines.

670 procent meer storage-capaciteit
Met de uitbreiding van de HDS Universal Volume Manager software wordt er een virtueel storage systeem gecreëerd dat 247 petabyte ondersteunt. Dit betekent 670 procent meer storage-capaciteit dan de originele versie en 24,600 procent meer capaciteit dan ieder ander storage-systeem ter wereld. Met de vernieuwde Hitachi Universal Volume Manager kunnen klanten hun bestaande storage organiseren, datamigratie vereenvoudigen en onbenutte storage- en archiefcapaciteit consolideren.



Over Hitachi Data Systems
Hitachi Data Systems is wereldwijd leverancier van storage-oplossingen en dochterbedrijf van Hitachi Ltd (NYSE: HIT). Het bedrijf ontwikkelt storage-producten met de prestaties, beschikbaarheid en schaalbaarheid om risico’s van klanten te verlagen en ROI te maximaliseren. Door vanuit de filosofie Application Optimized Storage de nadruk te leggen op het klantperspectief en daarbij de beste hardware, software en services te leveren, komt HDS tegemoet aan de behoeften van zijn klanten. HDS telt 2.900 medewerkers en doet zowel direct als via het partnerkanaal zaken met bedrijven en instellingen in meer dan 170 landen. Meer dan de helft van de Fortune 100 bedrijven is klant van HDS. Voor meer informatie: www.hds.com.

Voor meer informatie:
Hitachi Data Systems
Rob Hilterman
Tel. +31 20 650 9000
E-mail: rob.hilterman(at)hds.com

Whizpr
Chantal Schepers
Tel. 0317 410 483
E-mail: hds(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 47 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Hitachi Data S.. contact  

+31(0) 20650 9000
www.hds.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR