www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 69 dagen geleden)
Bedrijf:

ICT dringt door in (huis)kamer senioren

Onderzoek VNU Exhibitions Europe: vergrijzing en achterblijvende zorgkwaliteit vergroten acceptatie domotica

Utrecht, 14 maart 2007 - De inzet van ICT is essentieel om op late leeftijd zelfstandig thuis te wonen. Dit vindt een meerderheid van 59 procent van de deelnemers aan de Surveyworld-enquête van VNU Exhibitions Europe. Het onderzoek werd gehouden onder 2.000 bezoekers van consumentenbeurzen.

"De acceptatie van ICT-inzet om langer thuis te blijven wonen blijkt groot", zegt project manager Erik Heemskerk van VNU Exhibitions Europe. "In combinatie met de vergrijzing verwachten wij dat dit leidt tot een flinke stijging van de vraag naar domotica-oplossingen. Dit levert kansen op voor de aanbieders van deze oplossingen én voor de overheid. Deze kan op basis van automatisering de zorg versneld verbeteren, ook bij mensen thuis. Hierdoor is het tekort aan zorgpersoneel voor een deel op te vangen. Helaas biedt het huidige regeerakkoord niet veel aanknopingspunten op dit gebied."

Benieuwd naar de praktijk? Op Zorg & ICT van 14 -16 maart in de Jaarbeurs Utrecht, is domotica in ruime mate vertegenwoordigd door leveranciers als Verkerk Systems, Ascom en Alphatron. In samenwerking met EPN/NITEL is specifiek voor dit onderwerp het Telezorg-paviljoen ingericht. Hier presenteren Koala, ZorgTV, Chatfone, Het Roessingh en TNO verschillende 'huiskamer'-oplossingen.

###

Over Zorg & ICT 2007
Zorg & ICT is het platform voor ICT-toepassingen en -diensten in de zorgsector. De vakbeurs, die plaatsvindt van 14 -16 maart in de Jaarbeurs Utrecht, biedt u uitgebreide informatie en advies over de (on)mogelijkheden van ICT en internettechnologie voor de dagelijkse praktijk. Op de huidige editie staan 110 exposanten. Zij ontvangen naar verwachting samen ruim 5.000 bezoekers. Voor meer informatie: www.zorg-en-ict.nl.

Verstreken tijd: 19 jaar en 69 dagen
VNU Exhibition.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl