www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 90 dagen geleden)
Bedrijf:

Bosch vraagt in 2006 recordaantal patenten aan

Gemiddeld veertien nieuwe patentaanvragen per werkdag

Stuttgart, 6 maart 2007 – De onderzoekers en ingenieurs van Bosch zijn in 2006 bijzonder actief geweest in het ontwikkelen van nieuwe producten, toepassingen en technologieën. Met 3.056 eerst-ingediende patentaanvragen overschreed het bedrijf de 2.083 aanvragen van 2005 met negen procent. Dit betekent dat Bosch elke werkdag veertien nieuwe patentaanvragen indient. In 2005 bedroeg dit aantal nog 12 patenten per werkdag.

“Deze cijfers onderstrepen de innovatieve sterkte van de Bosch-groep. Onze innovaties leiden tot oplossingen die de levenskwaliteit permanent verbeteren,” zegt Dr. Siegfried Dais, die als ondervoorzitter van de raad van bestuur belast is met onderzoek en toegepaste engineering.

Bosch investeerde in 2006 3,3 miljard euro of 7,6 procent van zijn omzet in onderzoek en ontwikkeling. Het voorgaande jaar lag dit cijfer net onder de 3,1 miljard euro of 7,4 procent van de verkoop. Zo’n 26.000 medewerkers werken bij Bosch in onderzoek en ontwikkeling. Bosch heeft in Nederland afdelingen voor onderzoek en ontwikkeling in transmissiesystemen, verwarmingstechniek, beveiligingssystemen en verpakkingsmachines.

Over Bosch
De Bosch-groep is één van de grootste, internationale producenten van autotechnologie, industriële technologie, consumentengoederen en bouwtechnologie. Ongeveer 260.000 werknemers behaalden in het boekjaar 2006 een omzet van 43,7 miljard euro. De huidige Bosch-groep, die in 1886 door Robert Bosch (1861-1942) in Stuttgart werd opgericht als “werkplaats voor fijne mechanica en elektrotechnologie” omvat vandaag een productie-, verkoops- en klantendienstnetwerk met meer dan 280 dochtermaatschappijen en 12.000 Bosch Service bedrijven in meer dan 140 landen.

Meer informatie over dit persbericht
Peter De Troch, NV Robert Bosch SA
T: +32 (0)2 525 53 46
peter.detroch@be.bosch.com

Fotomateriaal beschikbaar op :
http://www.bosch-presse.de/TBWebDB/bosch-pbj/en-US/start.cfm

Verstreken tijd: 19 jaar en 90 dagen
Bosch groep contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu