ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 110 dagen geleden)

www.boekensnuffelaar.nl beoordeelt boekhandels

Amsterdam, 28 februari 2007 - De website www.boekensnuffelaar.nl wil een compleet en inzichtelijk beeld bieden van boekhandels in Nederland en Belgie. Boekhandelaren kunnen zichzelf aanmelden, het publiek geeft zijn oordeel.

Achterliggende gedachte bij de start van de Boekensnuffelaar is dat de boekhandel de plaats bij uitstek is om je te laten inspireren en informeren over het enorme aanbod aan boeken. De deskundigheid en bevlogenheid van de individuele boekhandelaar is hierbij essentieel. Bijkomend punt is dat een steeds groter aantal boekhandels ook een geweldig leuke plek is om te vertoeven. Er zijn zoveel mooie, bijzondere boekhandels waarvan veel mensen niet eens weten dat ze bestaan. Daar moet wat aan veranderen!

Sfeer en kennis
Op de website van de Boekensnuffelaar kan de boekhandelaar naast een beschrijving van zijn boekhandel foto’s plaatsen. Het publiek kan reacties achterlaten, maar kan ook zijn stem uitbrengen over verschillende criteria: assortiment, sfeer, kennis en inrichting. De mening van het publiek zal er vervolgens voor zorgen dat er een overzicht ontstaat van boekhandels die zich op een bepaalde manier onderscheiden.

Rijke verzameling
Naar verwachting zal binnen enkele maanden de website van de Boekensnuffelaar gevuld zijn met een rijke verzameling van boekhandels in allerlei soorten en maten. Het publiek zal dankzij een uitgebreid zoeksysteem zeker de boekhandel van zijn keuze op het spoor komen, al dan niet met steun van andere boeksnuffelaars.

‘De Boekensnuffelaar, voor eenieder met een neus voor boeken!’

Initiatief
De Boekensnuffelaar is een initiatief van Uphill Battle boekpromotie. Uphill Battle ontplooit initiatieven om boeken op een krachtige en onderscheidende manier onder de aandacht van het publiek te brengen. Passie voor boeken is het startpunt, bevlogen ondernemerschap de basis.

Voor meer informatie over de Boekensnuffelaar:

Uphill Battle boekpromotie
jan.louwers@uhb.nl
mob 06-42089568
tel 020-4890708
www.uphillbattle.nl
www.boekensnuffelaar.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 110 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo DXC Technology
Logo Schneider Electric
Logo Arval
Logo Databricks
Logo SAS Nederland
Logo EPAM Systems
Logo Trend Micro
Logo ManageEngine
Logo ilionx
Logo Kraken
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103738 persberichten
7035 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR