ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 124 dagen geleden)
Bedrijf:

Orbrix marktleider SAP Business One na overname OPEN IT First

In de SAP Business One markt heeft Orbrix zijn leidende positie versterkt door de overname van Open IT First. Orbrix werd zelf onlangs onderdeel van de Superp Groep.

Na de overname zal Orbrix 18 werknemers tellen. In het eerste kwartaal van 2007 zal dat richting 25 mensen gaan. Mario Röttjers, directeur Orbrix: 'In 2006 gaan we over de miljoen euro omzet heen. In 2007 verwachten we 2,5 miljoen euro omzet te kunnen realiseren. Dat doen we door autonome groei maar ook door overnames.'

Naast schaalvoordelen, vullen de twee bedrijven elkaar in geografische zin goed aan. Orbrix opereert vanuit het hoofdkantoor in Arnhem, Open IT First is sterk in het zuiden van het land en heeft het hoofdkantoor in Eindoven staan. Dat is een extra pluspunt. Orbrix heeft Philips als klant, waarvoor het internationaal SAP Business One levert voor de lokale Philips product divisies die geen gebruik maken van het SAP R/3 systeem. Inmiddels lopen er meerdere implementaties, waaronder Dubai, Tel Aviv en San José (USA). Voor verdere expansie kijkt Röttjers in eerste instantie naar regionale spreiding, waarna op de middellange termijn de internationale ambities vorm krijgen.

Orbrix is op zijn beurt onderdeel van de Superp Groep, en daarmee zusterbedrijf van Superp. Superp behoort tot de dominante spelers aan bovenkant van de SAP R/3 consultancy markt voor middelgrote bedrijven. Superp is een sterk groeiend bedrijf dat op dit moment 100 SAP consultants in dienst heeft en in 2006 een omzet zal realiseren van ruim 11 miljoen Euro.

Orbrix en Superp gaan verschillende synergievoordelen realiseren. Alex Kuin, managing director van Superp: 'In het SAP R/3 segment zit Superp redelijk aan de top en treedt een zekere verzadiging op als het gaat om de uitgifte van licenties. De markt voor het SAP Business One segment is veel groter, zeker in potentiële groei gemeten. Onze bedrijven zullen mede gaan inzetten op een full service concept. Er zijn veel partijen in de markt voor wie het zinvol is om met beide SAP systemen te werken. Superp Groep speelt daarop in. Deze klanten krijgen van Superp ondersteuning voor SAP R/3 bij het moederbedrijf en de dochterbedrijven met SAP Business One werken met Orbrix. Die kleinere organisaties kunnen heel goed op Business One draaien en tegelijkertijd rapporteren naar het grote SAP R/3 systeem dat op het hoofdkantoor draait.'

Een ander synergie voordeel ligt in het remote beheercentrum van Superp in Amsterdam. John Hoogendoorn, managing director van Superp: 'In het MKB segment hebben veel bedrijven geen trek in het installeren, beheren en onderhouden van de infrastructuur. Wij kunnen vanuit het remote beheer centrum van Superp in Amsterdam een SAP-uit-de-kraan concept aanbieden. Wij brengen hier de servers en het beheer onder. De klant krijgt dan als het ware SAP Business One uit de kraan. We nemen dan alles van ze over en bieden ook een helpdesk aan. Er zijn op dit moment weinig spelers op de Business One markt die dit kunnen aanbieden. Het opzetten en runnen van een data- en remote beheer centrum vergt een enorme investering. We hebben die investering vanuit Superp al gedaan. Het is nu een kwestie van de deuren verder open zetten voor de klanten van Orbrix.'

Over Orbrix
Orbrix is de sales en service partner voor SAP Business One in Nederland. Orbrix helpt haar klanten met het tot stand brengen van toegevoegde waarde middels projectmanagement, businessconsultancy en applicatieconsultancy.
Orbrix is door SAP benoemd tot een van de 14 bedrijven in Europa die het SAP Channel Partner GOLD logo mogen voeren.

Over Superp Groep
De Superp Groep is opgericht in 2006. De groep bundelt vier activiteiten, die zijn ondergebracht in drie dochterbedrijven:

SUPERP : SAP Implementatie & Beheer
REQUEST : SAP Detachering
ORBRIX : SAP Business One

De direktie van de Superp Groep wordt gevormd door J. Hoogendoorn en A.N.M. Kuin.

Voor meer informatie over Orbrix:
Mario Röttjers
Telefoon 026-376 45 90
Email m.rottjers@orbrix.nl
www.orbrix.nl

Voor meer informatie over de Superp Groep:
John Hoogendoorn of Alex Kuin
Telefoon 0345-59 60 80
Email j.hoogendoorn@superp.nl of a.kuin@superp.nl
www.superp.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 124 dagen
Orbrix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu