www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 160 dagen geleden)

Virale marketingcampagne Opel groot succes met baanbrekende eStara-technologie

Uitbreiding potentiële klantenbestand Benelux met 3000 procent

Amsterdam, 17 november 2006 - 'Prepare Your Hair', de recente online campagne van autofabrikant Opel, heeft het bedrijf ruim 450.000 telefoontjes van potentiële klanten opgeleverd. Opel lanceerde de campagne ter introductie van de Opel Astra TwinTop in de Benelux. Het succes van de sterk interactieve campagne blijkt uit een behaalde groei van het totale prospectbestand met ruim 3000 procent na afloop van de campagne. Opel maakte voor de campagne gebruik van de innovatieve Call on Cue-technologie van eStara, wereldwijd leverancier van technologie om online salesresultaten te verhogen.

De 'Prepare Your Hair'-campagne onderscheidde zich door het interactieve element. Door een speciaal aanpassingsmechanisme van eStara speelden prospects zelf een rol in de reclamefilm. Op het moment dat potentiële klanten online de reclamefilm bekeken, werden ze gebeld door een Opel-medewerker uit die film. Daarbij zagen ze ook hun eigen naam in beeld. Prospects maakten op deze manier persoonlijk kennis met de Opel Astra TwinTop. Hiervoor gebruikte eStara zijn Call on Cue-oplossing. Deze in de campagnewebsite geïntegreerde technologie maakt automatisch telefonisch contact vanaf de webpagina. Zo werd de indruk gewekt dat de prospect deel uitmaakte van een speciaal op hem of haar gerichte reclamecampagne.

De succesvolle virale marketingcampagne leverde Opel recordresultaten op. Zo breidde Opel zijn contactenbestand in de Benelux uit van 16.000 naar 450.000 prospects. Dit is een groei van ongeveer 3000 procent. Bovendien vergrootte de autoproducent zijn naamsbekendheid in de Benelux op een zeer aansprekende en doeltreffende manier.

"Wij waren op zoek naar een out-of-the-box marketingcampagne. De innovatieve technologie van eStara opende voor ons een wereld aan interactieve marketingmogelijkheden. De 'Prepare Your Hair'-campagne is daarvan het resultaat", zegt Stefaan Claes, Internet en CRM Manager Opel Benelux. "En de campagne is in alle opzichten een success story. Hierbij speelt het technologische aspect een belangrijke rol: de campagne staat of valt met de goede integratie van interactieve technologie in de website. eStara leverde de perfecte oplossing. De Call on Cue-oplossing vormt de basis van deze uiterst succesvolle marketingcampagne."

# # #

Over eStara
eStara is wereldwijd leverancier van proactieve conversion-oplossingen waarmee bedrijven hun online salesresultaten kunnen verhogen. 's Werelds meest bekende merken, waaronder Apple Computer, Continental Airlines, DaimlerChrysler, Dell Financial Services en Verizon SuperPages, maken gebruik van de OnDemand-diensten van eStara om hun klanten op de juiste manier en op het juiste moment te benaderen. Hiermee kunnen zij hun omzet, websitebezoeken en klanttevredenheid sterk verhogen. eStara is onderdeel van Art Technology Group (ATG), Inc. (Nasdaq: ARTG).

Voor meer informatie: www.eStara.com.

Verstreken tijd: 20 jaar en 160 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl