ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 167 dagen geleden)
Bedrijf:

Centennium sluit partnerships met BI softwareleveranciers

Den Haag, 15 november 2006. In het licht van de aanhoudende groei en explosieve ontwikkeling van haar bedrijfsvoering is Centennium BI expertisehuis formele partnerships aangegaan met de meest toonaangevende leveranciers van business intelligence en datawarehouse software, tools en platformen. Met deze partnerships verstevigt de BI dienstverlener haar marktpositie en bevestigt zij haar onafhankelijke en objectieve status.

Haar onafhankelijkheid ten opzichte van de softwareleveranciers in de dynamische wereld van business intelligence en datawarehousing, is één van de drie kernwaarden van Centennium. Dat die uitgangspositie een solide samenwerking met softwareleveranciers niet in de weg hoeft te staan bewijst de Haagse dienstverlener door in de afgelopen periode met een groot aantal partijen formele partnerships aan te gaan.

Dankzij de partnerships met deze toonaangevende BI vendors is Centennium nog beter in staat om haar opdrachtgevers met specifieke, hoogstaande en meest actuele expertise te bedienen. Onder andere door specifieke trainingen, certificeringen, deelname aan bèta-programma’s alsmede regelmatig contact met en inzicht in de visie van de diverse partijen. “In tegenstelling tot een aantal andere BI dienstverleners kiezen wij bewust niet voor één leverancier of één specifieke tool, maar voor partnerships met alle belangrijke vendors in onze markt”, aldus Mr Peter R. Poharnok, directeur en eigenaar van Centennium. “De intensieve samenwerkingsverbanden bieden ons bovendien de kans vooruit te kijken en de toekomstvisie van de verschillende leveranciers te vertalen naar lange termijn oplossingen voor onze opdrachtgevers.”

Centennium sluit 2006 af als Certified Partner van Microsoft, Authorized Consulting Partner van Informatica en Business Objects, Partner van Oracle Nederland, Consulting Partner van Cognos en ProClarity en Business Partner van IBM. Samen bedienen deze internationale softwareleveranciers het overgrote deel van de markten voor business performance management, business intelligence, datawarehousing en data-integratie.

Centennium BI expertisehuis is gevestigd in Den Haag, aan het Lange Voorhout. Het bedrijf beschikt over ruime kennis van en diepgaande ervaring met nagenoeg alle technische én bedrijfskundige facetten van business intelligence en datawarehousing. Met 38 medewerkers behoort Centennium BI expertisehuis inmiddels tot een van de grotere, zelfstandige en onafhankelijke, aanbieders van BI expertise in Nederland. Voor meer informatie over Centennium zie: www.centennium.nl.



NOOT AAN DE REDACTIE:
Voor nadere informatie kunt u terecht bij Martin ter Horst, manager business development & marketing

T: +31 (0)70 3120 370 / 06 53729392
F: +31 (0)70 3120 371
E: office@centennium.nl
I : http://www.centennium.nl

CENTENNIUM BI expertisehuis
Lange Voorhout 43
2514 EC Den Haag

Verstreken tijd: 19 jaar en 167 dagen
Centennium BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR