ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 146 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Bart Hulst nieuwe EMEA Channel Marketing Manager bij Plantronics

Hoofddorp, 10 oktober --- Bij Plantronics, marktleider op het gebied van communicatie-headsets, is Bart Hulst benoemd tot EMEA Channel Marketing Manager. Hulst (36) heeft een ruime ervaring opgedaan in diverse product managementfuncties, onder meer bij Westcon, en eerder bij Landis.

In zijn nieuwe functie bij Plantronics zal Hulst zich vooral gaan richten op het uitbreiden van het partnerprogramma. Hij wordt in zijn nieuwe positie onder andere verantwoordelijk voor het opzetten van een nieuw scala aan verkoopbevorderende instrumenten, waardoor partners en resellers gemakkelijker zaken met Plantronics kunnen doen.

“Headsets worden vaak gezien als accessoire en krijgen daarom niet altijd de aandacht die ze verdienen,” constateert Hulst. “Om het verkoopproces te ondersteunen wil Plantronics haar partners in het resellerkanaal graag zoveel mogelijk ondersteunen met nieuwe verkoopmiddelen. Iedereen kan hiervan profiteren, de reseller is in staat om een complete oplossing aan te bieden inclusief een Plantronics headset en, niet in de laatste plaats, zal de eindgebruiker kunnen beschikken over alle voordelen die een headset met zich meebrengt.”

Plantronics is van oudsher bekend als producent van headsets voor call centers en is in die markt al jarenlang de belangrijkste speler. Het bedrijf vierde onlangs met haar 65 medewerkers in Nederland de tienjarige verjaardag van de vestiging te Hoofddorp. Sinds enige jaren richt Plantronics zich meer en meer op de consumentenmarkt met headsets voor mobiele telefonie en internettelefonie. Het bedrijf is, mede dankzij haar jarenlange ervaring en achtergrond, nu een voorloper op het gebied van draadloze, lichtgewicht headsets.

“Hulst is de aangewezen persoon om onze EMEA kanalen uit te rusten met nieuwe verkoopinstrumenten. Hij beschikt over de gelukkige combinatie van product- en channel management ervaring in zowel bestaande markten als nieuwe markten,” aldus Dave Marshall, Business Marketing Manager bij Plantronics.

Over Plantronics
Plantronics stond in 1962 aan de wieg van de eerste lichtgewicht headset en is sindsdien de voorloper op het gebied van geluidsinnovatie en geluidskwaliteit. De producten borduren voort op Plantronics’ ervaring in mission critical communicatie – waaronder ook de ontwikkeling van de headset die Neil Armstrong gebruikte voor het uiten van zijn legendarische woorden “One small step for man…” vanaf de maan. Plantronics’ producten voor kantoor, contact centers, mobiele telefonie en entertainment maken communiceren makkelijker, comfortabeler en doelmatiger. Kijk voor meer informatie op www.plantronics.com of bel 0800 7526876

Meer informatie voor de pers:

Lubbers & De Jong B.V.
Margriet Luttikhuizen
t: 00 31 (20) 421 05 65
e: Margriet@l-dj.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 146 dagen
Poly contact  

+31237440600
www.poly.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR