ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 105 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Dierenbescherming gaat over op online boekhouden met Twinfield

Landelijk bureau van de Dierenbescherming streeft naar uniformiteit in boekhouding van 140 afdelingen en asielen met webdienst van Twinfield

Hoevelaken, 29 september 2006 - Twinfield, marktleider van online administraties, maakt bekend dat het landelijke bureau van de Dierenbescherming tot doel heeft om binnen een jaar heeft alle administraties van de 140 afdelingen en asielen te converteren naar Twinfield. Dankzij de toepassing van online boekhouding kan de Dierenbescherming eenvoudig en sneller de geconsolideerde jaarrekening presenteren. Deze jaarrekening is niet alleen een wettelijke vereiste, het is ook een van de voorwaarden die gesteld wordt door het Centraal Bureau Fondsenwerving (CBF) voor de toekenning van haar gerespecteerde CBF-Keur.

Het landelijke bureau biedt de afdelingen en gelieerde asielen ondersteuning op administratief vlak. Tot voor kort werden door deze afdelingen en asielen 130 boekhoudpakketten en softwareversies gebruikt, waardoor het converteren van de financiële gegevens voor de jaarrekening uitermate ingewikkeld en tijdrovend was. Daarnaast bleek deze methode inefficiënt en bracht het bovendien het risico van fouten met zich mee. Omdat Twinfield zorgt ervoor dat alle afdelingen toegang hebben tot een en dezelfde online webdienst, zodat de Dierenbescherming uniformiteit in de boekhoudingen kan realiseren, zonder de onafhankelijkheid van de verschillende afdelingen in gevaar te brengen.

Francine Horn, manager financiën & control bij het landelijke bureau van de Dierenbescherming: “Voor het aanvragen van het CBF-Keur voor goede doelen moet een geconsolideerde jaarrekening opgesteld worden. Als alle afdelingen overgaan op Twinfield, is dit eenvoudig te realiseren en zullen we deze aanvraag tijdig kunnen indienen. Een bijkomend voordeel is dat we dankzij Twinfield efficiënter en goedkoper werken, waarmee we nog meer voldoen aan de voorwaarden van het CBF. Het belangrijkste voordeel is echter dat we dankzij de efficiëntievoordelen meer geld kunnen uitgeven aan het welzijn van dieren. ”

André Kwakernaat, directeur en medeoprichter van Twinfield: “Onze producten helpen bedrijven en instellingen om hun groei en efficiëntie te optimaliseren. Dat we met onze technologie tevens indirect bijdragen aan de belangen van dieren, daar ben ik uitermate gelukkig mee.”

Over Twinfield International NV
Twinfield is een internationale webdienst voor real-time boekhoudingen, project-, uren- en onkostenregistraties, rapportage, budgettering, kredietbeheer, salarissen en facturatie. Gebruikers loggen in op het Twinfield systeem vanaf iedere plaats en op ieder gewenst tijdstip via een beveiligde internetverbinding. De diensten van Twinfield zijn volledig ontwikkeld voor gebruik over internet en zijn online beschikbaar tegen een abonnementstarief per gebruiker per maand.

Over de Dierenbescherming
De Dierenbescherming is de grootste organisatie in Nederland die opkomt voor de belangen van dieren. De organisatie heeft een achterban van 200.000 leden, donateurs en vrijwilligers. De Dierenbescherming is actief op zowel landelijk als internationaal niveau om de (Europese) wetgeving te verbeteren en diervriendelijk (koop)gedrag te stimuleren. Het landelijke bureau van de Dierenbescherming is de overkoepelende organisatie voor afdelingen en gelieerde asielen en biedt ondersteuning, onder meer op administratief vlak.

Verstreken tijd: 20 jaar en 105 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Twinfield contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo DXC Technology
Logo Schneider Electric
Logo Arval
Logo Databricks
Logo SAS Nederland
Logo EPAM Systems
Logo Trend Micro
Logo ManageEngine
Logo ilionx
Logo Kraken
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103738 persberichten
7035 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl