ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 64 dagen geleden)

Stellent kiest Loth voor Benelux PR

Hoofddorp, 13 september 2006 - Stellent, toonaangevend in Enterprise Content Management, heeft de PR-belangen voor de Benelux ondergebracht bij Loth PR Writing. De samenwerking is op 1 september van start gegaan.

“De markt voor Enterprise Content Management-oplossingen is uitermate dynamisch,” zegt Wim van Dam, Country Manager Benelux bij Stellent. “Aan de ene kant speelt er een sterke consolidatietendens, gezien de recente overnames van een aantal van onze concurrenten. Aan de andere kant standaardiseren organisaties in hoog tempo op één enkel toekomstvast platform, waarmee ze hun informatiestromen afdoende onder controle kunnen houden en kunnen voldoen aan steeds stringentere eisen op het gebied van compliance. Stellent is uitstekend gepositioneerd om in deze omstandigheden te voorzien in de beste oplossingen. We willen onze sterke punten goed onder de aandacht brengen. We hebben Loth aangezocht om dit op een gestructureerde en effectieve manier te doen. We kunnen nu echt vaart gaan maken.”

Over Stellent
Stellent, Inc. (www.stellent.com, www.stellent.nl) is een wereldwijde leverancier van content management softwareoplossingen die bij klanten tot snel succes leiden doordat ze snelle implementaties mogelijk maken en snelle en brede gebruikersacceptatie tot stand brengen. Met Stellent Universal Content Management kunnen klanten gemakkelijk meerdere gebruikersapplicaties invoeren – zoals openbare websites, veilige intranets en extranets, compliance procedures, documentbeheer en marketing en reclamecampagnes. Klanten zijn daarbij in staat de technologie op te schalen voor het ondersteunen van de behoefte aan multi-site management en enterprise-breed content management.

Meer dan 4,760 klanten wereldwijd hebben gekozen voor oplossingen van Stellent om hun content-geörienteerde bedrijfsprocessen op te voeren. Klanten zijn Procter & Gamble, Merrill Lynch, Los Angeles County, The Home Depot, British Red Cross, ING, Vodafone, Georgia Pacific, Bayer Corp., Coca-Cola FEMSA en Genzyme Corp. In Benelux zijn onder meer LOI, Teleatlas en NVM gebruiker van Stellent. Stellent heeft het hoofdkantoor in Eden Prairie, Minnasota en heeft vestigingen verspreid over de Verenigde Staten, Europa en het Verre Oosten. Het Benelux-kantoor bevindt zich in Hoofddorp.

Over Loth PR Writing
Loth was zo’n 20 jaar geleden een van de eerste PR consultants die zich met marketingcommunicatieservices uitsluitend is gaan richten op ICT- en ICT gerelateerde bedrijven. Als zelfstandig consultant onderscheidt Loth zich derhalve met diepgaande kennis van de ICT-markt, een praktische benadering en met het geïntegreerd aanbieden van de combinatie van content en consultancy. Naast Stellent werk Loth onder meer voor Fortinet, Insinc, NCR Teradata en Kahuna Group. Kijk ook op www.loth.eu  

Verstreken tijd: 20 jaar en 64 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl