ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 120 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

XEROX SEMINAR 27 SEPTEMBER: 'CREATIEVE KANSEN VOOR BOEKEN EN TIJDSCHRIFTEN?'

"Als de ambitie van de Nederlandse uitgever wordt waargemaakt, zal 63% van hen in 2007 printing on demand (POD) diensten aanbieden." (Bron: InCTformatie Themacongres)

Breukelen, 28 augustus 2006 - Onder het motto 'IT AIN'T MAGIC IF YOU KNOW HOW' organiseert Xerox dit najaar, in samenwerking met meerdere partners en klanten, een aantal seminars onder de verzamelnaam Momentum 2006. Tijdens de seminars worden ideeën en oplossingen gepresenteerd, die erop zijn gericht om klanten te helpen hun efficiency te verbeteren, alsmede hun omzet en winstgevendheid te verhogen. De seminars worden gehouden in het hoofdkantoor van Xerox in Breukelen.

Op woensdag 27 september is er vanaf 16.00 uur een seminar voor ondernemers en marketeers in de uitgeefbranche, met als onderwerp 'Creatieve kansen voor boeken en tijdschriften'. Nieuwe multi-media technieken vormen een bedreiging, maar bieden zeker ook ongekende kansen voor uitgeverijen en hun grafimediabedrijven. Tijdens het seminar tonen innovatieve grafimediabedrijven hun nieuwste oplossingen voor uitgeverijen.

Op het gebied van tijdschriften komen onderwerpen aan bod zoals: nieuwe kansen voor sponsored magazines, hogere conversie van proef- naar definitief abonnement, minder verloop van bestaande abonnees, meerwaarde voor adverteerders door gepersonaliseerde advertenties en adresdragers.

Ten aanzien van boeken komen aan de orde: nieuwe kansen door innovatieve uitgeefconcepten, digitaal drukken van kleine oplagen met directe kostenbesparing en korte doorlooptijden, oplossen van voorraadproblemen door fulfillment via internet, verschuivingen in het paradigma. Het volledige programma ziet er als volgt uit:

  • 15.30 uur Inloop, ontvangst
  • 16.00 uur Welkom en inleiding - Ronald de Bakker, marketing directeur Xerox (Nederland) b.v.
  • 16.15 uur De toekomst van Printing On Demand (POD) bij de uitgeverij:
    • Naast allerlei economische aspecten van Printing On Demand zijn uitgevers niet altijd overtuigd van de toegevoegde waarde van het digitaal produceren van boeken en tijdschriften, door een vermeend gebrek aan kwaliteit en mogelijkheden. Tijdens enkele praktijksessies zal een aantal casestudies worden gepresenteerd, waarin Printing On Demand succesvol in het businessmodel van een uitgeverij is geimplementeerd.
    • Presentatie Books on Demand (BoD) Hamburg Duitsland (www.bod.de)
  • 17.45 uur Paneldiscussie en afsluiting o.l.v. Maarten Schröder, market development manager iGen3, Xerox (Nederland) b.v.
  • 18.15 - 19.30 Buffet en drankje
Voor meer informatie over en registratie voor dit seminar kunt u een email sturen naar infonl@xerox.com. Vermeld s.v.p. als onderwerp 'Momentum 27 september'. U kunt ook bellen naar: 0346 - 255 255, het informatienummer van Xerox (Nederland). Binnenkort is de informatie - ook die van alle andere Momentum 2006 seminars (zie hieronder) - tevens te vinden op www.xeroxmomentum.nl of www.xerox.nl.
Recent van Xerox  
Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Nieuwe wereldwijde go-to-marketstructuur moet groei en marktleiderschap van Xerox in Print versnellen

Verstreken tijd: 20 jaar en 120 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR