www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 28 dagen geleden)

Einde aan shared disks en intranets voor salesmensen

Instant Interfaces, Amsterdam, lanceert Suite For Sales. Suite For Sales is een electronische saleskoffer voor de buitendienst. Het vervangt PowerPoint voor het geven van presentaties, wordt elke dag automatisch bijgevuld met het juiste salesmateriaal en helpt hierdoor elke marketing / salesorganisatie adequaat en snel te reageren op veranderingen. Handmatige downloads vanaf een intranet of vanuit gedeelde folders en de behoren hierdoor tot het verleden. Er is nog geen vergelijkbaar product in de markt. De site van Suite For Sales kan gevonden worden op: www.SuiteForSales.nl

De grootste doorn in het oog van een marketing manager is dat de marketingafdeling weinig invloed heeft op wat er uiteindelijk door salesmensen in het veld gepresenteerd wordt.

Suite For Sales biedt een geautomatiseerde downloadproces en een totaalomgeving waarin de volledige bibliotheek aan presentaties en ondersteunende materialen, zoals die door de marketing-afdeling beschikbaar worden gesteld, volledig beschikbaar wordt gesteld aan iedereen in het veld.

Met Suite For Sales hebben salesmensen altijd de juiste cijfers en presentaties bij zich en worden fouten bij klanten voorkomen. Een bijkomend voordeel is dat de geautomatiseerde verspreiding een betere garantie geeft dat de Marketing- en reklamecampagnes ook in het veld volledig en goed ondersteund worden.

De tijdbesparing die Suite For Sales oplevert is naar schatting 3 uur per week per persoon en 14.000 uur per 100 salesmensen per jaar.

Het systeem is gemaakt in Adobe Flash en kan volledig worden aangepast aan de huisstijl van elke organisatie.

Websites
Instant Interfaces: www.instantinterfaces.nl
Suite For Sales: www.SuiteForSales.nl

Noot voor redacties:
Peter Kaptein
Instant Interfaces
06 284 310 14
peter@instantinterfaces.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 28 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl