De samenwerking met Emerson en haar UPS (Uninterruptable Power Supply) oplossingen geeft Kannegieter de mogelijkheid de klanten nog beter van dienst te zijn met een compleet pakket op het gebied van data IP infrastructuur.
De overeenkomst richt zich met name op de enkelfasige UPS oplossingen van Emerson. Hieronder vallen de series, Liebert PSP-XT, Liebert PSA, Liebert PSI en Liebert GTX2.
Kannegieter is al ruim 4 decennia actief als distributeur van datanetwerken.
Naast bekabeling en actieve netwerk componenten levert Kannegieter ook CCTV oplossingen, datahousing en nu dus ook noodstroomvoorzieningen.
Emerson Network Power is wereldwijd marktleider in UPS-, voeding- en klimatisering-systemen voor bedrijfskritische applicaties. Het leveringsprogramma omvat bekende merken zoals Lierbert, Liebert Hiross, Asco en Emerson Energy Systems. Emerson Network Power maakt deel uit van Emerson (St. Louis, VS), dat internationaal actief is op het gebied van voedingssystemen, procesmanagement, industriële automatisering, klimatiseringstechniek en aandrijf- en besturingstechniek.
Over Kannegieter
Kannegieter is in vier decennia uitgegroeid tot de grootste gespecialiseerde distributeur in IP-datanetwerken in de Benelux. De goede reputatie dankt zij aan een breed assortiment, diepgaande productkennis en uitstekende logistiek en service. Niet alleen de telematica-installateurs en de zelfinstallerende eindgebruiker kunnen bij Kannegieter terecht voor alles wat met gebouwbekabeling en de inrichting van een communicatienetwerk te maken heeft. Ook architecten en adviesbureaus kunnen gebruik maken van de kennis en complete oplossingen van Kannegieter. Deze oplossingen bestaan onder andere uit; Gestandaardiseerde bekabelingsystemen , Innovatieve glasvezeloplossingen, Telecom- en Netwerkapparatuur, Data- en Serverkasten, Wireless oplossingen, Video Security systemen, Intelligent Infrastructure Management systemen, Meetapparatuur, Gereedschap en Opleidingen. Meer over Kannegieter vindt u op www.kannegieter.com Over Emerson Emerson is een Amerikaanse multinational en marktleider op het gebied van industriële automatisering, elektrotechniek, telecommunicatie & airconditioning. Emerson is een "Fortune 500 company" met 112.000 medewerkers en een omzet van $ 15,5 miljard. Emerson bestaat uit 17 divisies, 220 verkoopkantoren inclusief distributeurs en service centers verdeeld over 85 landen. Meer informatie over Emerson vindt u op
www.eu.emersonnetworkpower.com Meer informatie
Kannegieter Electronica B.V.
Ingrid Maassen
Marketing communicatie
033 450 8625
i.maassen@kannegieter.nl Mario van der Kroef
Marketing & Product Development Manager
033 450 8627
m.vanderkroef@kannegieter.nl Foto's en logo's kunt u opvragen bij:
n.mettes@kannegieter.nl