www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar geleden)

Ik ga op reis en neem mee…

Snel, simpel en op maat! Inpakken en wegwezen met www.inpaklijst.nl

Amsterdam, 11 juli 2006 – Een gloednieuwe website doet nu al het denkwerk voorafgaand aan de reis; www.inpaklijst.nl geeft precies aan wat er handig is om mee te nemen naar de plaats van bestemming. Of je nu met kinderen reist, een fietsvakantie maakt of gewoon een zon- en strandvakantie aan de Spaanse costa’s, de site berekend precies wat je mee kunt nemen. Zo ontstaat er een overzichtelijke inpaklijst met alles er op en er aan; van regenjas tot condoom, van luierbroekje tot opblaasboot.

Perfect voorbereid
Deze zomer kan heel Nederland perfect voorbereid op vakantie dankzij de nieuwe website www.inpaklijst.nl. Gratis en snel geeft deze site een overzicht van benodigdheden voor een plezierige reis. De site stelt een aantal vragen en na het invullen van onder meer de plaats van bestemming, de weersverwachting ter plekke, de duur van de reis, het soort reis, de accommodatie en de beoogde activiteiten, is het resultaat een overzichtelijke inpaklijst op maat.

Rubrieken
De inpaklijst is onderverdeeld in verschillende rubrieken, waaronder; voor onderweg, geld- en waardepapieren, kleding, voor de kinderen en waar aan te denken voor vertrek. De site biedt bovendien nog extra bronnen voor informatie en inspiratie, dankzij de relevante links naar bijvoorbeeld Schiphol taxi, adviessites voor reizen met kinderen, en landen- en bestemmingssites.

Snel en toegankelijk
Oprichter Bram Serré is zeer enthousiast over hoe de site ontvangen wordt: ‘ www.inpaklijst.nl  is snel en toegankelijk. Zo’n 85% van de bezoekers maakt daadwerkelijk een inpaklijst. Zo’n hoog percentage laat een grote waardering zien en dat is veelbelovend. De site doet dan ook precies wat je ervan verwacht; hij helpt je gratis, snel en eenvoudig een inpaklijst te maken.’

Verstreken tijd: 20 jaar

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl