www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 27 dagen geleden)

Broekman Group optimaliseert factuurverwerking met Invu

Amsterdam, juni 2006 - Invu (LSE, AIM: NVUK), ontwikkelaar en leverancier van documentmanagement software, heeft bij logistiek dienstverlener de Broekman Group een oplossing geleverd voor digitale factuurverwerking. Omdat alle facturen direct na ontvangst worden gescand en via elektronische workflows worden gedistribueerd, is het goedkeuringsproces zowel aanzienlijk vereenvoudigd als beter beheersbaar. De nieuwe toepassing is door Invu-partner ISSUE Information Technology geïmplementeerd en geïntegreerd met de gebruikte financiële applicatie. Dankzij die integratie worden alle facturen voortaan automatisch gecodeerd en direct gekoppeld aan bijbehorende kostenposten.

Inmiddels werken er al 220 medewerkers van de Broekman Group met de software van Invu, na de volledige uitrol circa 350.

Als internationaal opererende logistiek dienstverlener moet de Broekman Group een groot aantal officiële documenten verwerken, zoals vrachtbrieven, douanestukken, inspectierapporten en steeds meer facturen. Om de snelgroeiende documentenstroom beter te beheersen heeft het bedrijf de factuurverwerking volledig gedigitaliseerd met Invu. In de toekomst gaat Broekman Group ook andere soorten documenten met behulp van Invu verwerken. "Dankzij efficiencyverbeteringen in het voorheen arbeidsintensieve verwerkingsproces hebben wij al twee fulltime medewerkers bespaard, worden er jaarlijks 350.000 kopieën minder geproduceerd en is de behoefte aan archiveerruimte veel kleiner geworden", zegt Wim Milder, General Manager ICT Broekman Group. "ISSUE heeft voor Invu gekozen vanwege de brede toepasbaarheid, de flexibiliteit om op integratiewensen van klanten in te spelen en de eenvoud van implementatie", vertelt Nico Ruikes, Commercieel directeur van ISSUE Information Technology.

De Broekman Group
De Rotterdamse logistiek dienstverlener Broekman Group is in 1960 gestart als Nederlands agentschap voor een aantal rederijen. Inmiddels werken er bij het bedrijf ruim 600 medewerkers die een jaarlijkse omzet van bijna 200 miljoen Euro realiseren. De Broekman Group bestaat uit vier divisies, te weten: Automotive, Logistics, Shipping en Corporate Services. Meer informatie is te vinden op: www.broekman-group.nl.

Invu
Invu (LSE, AIM: NVUK), ontwikkelt en levert software voor het elektronisch beheren van informatie en documenten, zoals formulieren, facturen, correspondentie, literatuur, faxen, emails, tekeningen, elektronische bestanden en webpagina’s. Invu richt zich vooral op MKB-bedrijven en afdelingen van grote organisaties. Het bedrijf is in
1997 gestart en sinds januari 2004 beursgenoteerd. Invu’s hoofdkantoor is gevestigd in Northampton en het bedrijf is met circa 50 medewerkers actief in het Verenigd Koninkrijk, Ierland, Nederland, Azië en Australië. De software van Invu wordt al door ruim 2500 klanten met in totaal zo’n 40.000 licenties gebruikt, geleverd en geïmplementeerd door circa 120 Value Added Resellers, waarvan 14 in de Benelux. Meer informatie is te vinden op: www.invu.net en www.invu.nl

NOOT VOOR DE REDACTIE

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Invu Netherlands B.V.
Joost van ’t Hullenaar, Business development manager
Telefoon: 020-3120425
e-mail: joost.vanthullenaar@invu.net

of met:

Presscom
Telefoon: 030-6051415
e-mail: peter@presscom.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 27 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu