www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 18 dagen geleden)

Belangstelling voor Business Process Management neemt flink toe

Aantal aanmeldingen ProcessWorld Europe 2006 van overtreft verwachtingen

Leidschendam, 18 april 2006 - Steeds meer bedrijven en organisaties kiezen voor Business Process Management (BPM) om hun bedrijfsprocessen op een efficiënte manier te stroomlijnen. Dat verklaart mede de grote belangstelling van IT-managers, managing directors en afdelingshoofden voor het congres ProcessWorld Europe 2006 van IDS Scheer. Hét evenement in Europa voor iedereen met interesse in BPM wordt op 18 en 19 mei 2006 gehouden in de RAI in Amsterdam. Er zijn, met nog enkele weken te gaan, al net zoveel aanmeldingen als het uiteindelijke aantal deelnemers aan de vorige editie in de Duitse stad Leipzig. Het is de eerste keer dat dit event in Nederland plaatsvindt. In totaal worden meer dan duizend deelnemers verwacht.

Vertegenwoordigers van gerenommeerde organisaties als bijvoorbeeld KPN, KLM/Air France, BASF, Deutsche Post, ING, Siemens, het Franse ministerie van Financiën, de NAVO, BMW en Adidas delen hun ervaringen op het gebied van BPM. Experts van IDS Scheer geven een overzicht van de laatste trends. Ze leggen de nadruk op recente successen bij bedrijven als Volkwagen (procesontwerp en -optimalisatie), ING (compliance management met ARIS) en Toyota Motorsport (procescontrole). Keynote-spreker Johan Cruijff legt donderdagavond 18 mei uit wat de overeenkomsten zijn tussen goed voetbal en succesvol management.

"Tijdens ProcessWorld Europe 2006 worden ideeën, concepten en projecten rondom Business Process Management gepresenteerd in de meer dan negentig lezingen en discussiebijeenkomsten. ARIS-gebruikers kunnen ervaringen uitwisselen en workshops volgen", zegt Mark Straathof, Managing Director bij IDS Scheer Nederland. "ProcessWorld is een must voor iedereen die actief is op het gebied van BPM."

Een aantal vragen staat centraal tijdens het tweedaagse evenement: Hoe verbeteren organisaties de flexibiliteit van hun strategie? Wat zijn de voordelen van een dynamisch procesontwerp? Hoe zijn processen beter te implementeren en waar komt het succes van procesgeoriënteerde controle vandaan? August-Wilhelm Scheer, oprichter van IDS Scheer, leidt tijdens de opening van ProcessWorld Europe 2006 het thema 'Agility & Execution: Crucial for Your Business Success' in. Hij gaat in op de rol van het ARIS Platform bij ontwikkelingen rond procesmanagement, compliance management, corporate performance management en enterprise architectures.

Voorafgaand aan ProcessWorld organiseert IDS Scheer op 17 mei de ARIS User Day voor gebruikers van het ARIS Platform voor Business Process Management. Voor meer informatie en aanmelding: www.processworld.com.

###

Over IDS Scheer
Softwareleverancier en consultancybedrijf IDS Scheer (Saarbrücken, Duitsland) ontwikkelt oplossingen voor Business Process Management. Met het ARIS Platform biedt het bedrijf klanten een geïntegreerd en compleet portfolio voor ontwerp, implementatie en optimalisatie van bedrijfsprocessen. De ARIS-toolset is onderdeel van het ARIS Platform en de meest gebruikte tool ter wereld voor procesmodellering. Door een strategisch samenwerkingsverband met SAP zijn de ARIS-tools en -methodes gestandaardiseerd voor het SAP NetWeaver-platform. IDS Scheer is in 1984 opgericht door August-Wilhelm Scheer en bedient vanuit eigen vestigingen en met partners momenteel circa vierduizend klanten in ruim vijftig landen. Wereldwijd werken meer dan 2.400 mensen voor IDS Scheer. In Duitsland behoort het bedrijf tot de top 10 van IT-dienstverleners. In Centraal- en Oost-Europa wordt IDS Scheer beschouwd als marktleider. Het bedrijf is genoteerd aan de TecDAX van de Frankfurt Stock Exchange en behoort tot de 110 grootste bedrijven in Duitsland (DAX110). Voor meer informatie: www.ids-scheer.com.

Voor meer informatie:

IDS Scheer Nederland BV
Erwin Angelier
Telefoon: +31 (0)70 - 301 2040
E-mail: erwin.angelier@ids-scheer.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Dennis Hompes
Telefoon: +31 (0)30 - 656 5070
E-mail: ids-scheer@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 18 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR