ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 84 dagen geleden)

Nieuw: Shopgirl.nl – There’s a Shopgirl in every woman!

newrulez lanceert shoppingsite voor jonge vrouwen

Amsterdam, 18 april 2006 - Vandaag lanceert newrulez www.shopgirl.nl een inspirerende en stijlvolle online shopping-omgeving voor jonge vrouwen. Shopgirl biedt alles wat een vrouw nodig heeft om goed voorbereid de stad in of het net op te gaan. Op het shoppingblog informeren echte shop’aholics de bezoekers over ‘must-haves’, ervaringen en de laatste mode. Bezoekers delen hun eigen ervaringen via hun eigen profiel en het forum en natuurlijk staat de site vol met de beste fashionlinks en de leukste online shops. ‘There’s a shopgirl in every woman’.

Daar moet ik zijn!
De site Shopgirl is gebaseerd op het weblog concept. Niki Smit, hoofdredacteur: ‘Weblogs winnen razendsnel aan populariteit, maar de meeste bestaande blogs spreken vooral mannen aan. Voor vrouwen schieten weliswaar de damesbladen als paddestoelen uit de grond, online zijn er maar weinig websites te vinden die vrouwen werkelijk inspireren. Winkelen en fashion zijn een grote passie voor veel vrouwen. Met Shopgirl bieden we vrouwen dus een omgeving waarvan ze onmiddellijk denken: -Daar moet ik zijn! -. We verwachten dat Shopgirl voor vrouwen de plek in kan nemen die nieuwssites en andere weblogs bij mannen hebben: Even een snelle update tijdens je koffiebreak of je 4-uur dip.’

De bloggers van Shopgirl zijn stylisten die dagelijks professioneel shoppen. Tijdens het winkelen maken zij foto’s van ‘best buys’ en plaatsen dit direct op Shopgirl. Daarnaast doen zij verslag van fashionshows, zoals Judith Osborn, Chanel en Alexander McQueen. Ook de leden van Shopgirl hebben een belangrijke rol. Op het forum geven zij de beste shoptips uit hun eigen regio.

Fashion en internet
Op internet zijn voornamelijk ‘Ebay shoppen’, uitwisselen van ervaringen (de beste koopjes e.d.) en trends populair. Deze ingrediënten vormen de basis voor Shopgirl. Daarnaast kunnen de Shopgirls zelf een profiel aanmaken waar zij binnenkort foto’s van outfits en aankopen kunnen plaatsen om middels het sociale aspect de ervaring compleet te maken.

Ebay shoppen
Shopgirl werkt voor het populaire ‘Ebay shoppen’ samen met eBay. Middels een zoekmachine ziet Shopgirl welke merken wereldwijd hot zijn. Wereldwijd worden weblogs doorzocht om zo te bepalen over welke merken het meest gesproken wordt. De meest populaire merken zijn terug te vinden op Shopgirl en daarbij worden onmiddellijk ‘best buys’ van Ebay gepresenteerd.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Voor vragen over Shopgirl kunt u contact opnemen met:

Niki Smit – Hoofdredacteur
N.smit@newrulez.nl
020 8404500

Voor vragen over newrulez kunt u contact opnemen met:
Toon Branbergen
t.branbergen@newrulez.nl
020 8404500

Over newrulez
Shopgirl is een initiatief van newrulez, dochter van de ilse media groep. Het huidige portfolio van newrulez bestaat uit de merken Kaboem.nl, Cu2.nl, Jouwdier.nl, Startpaginakids.nl, Startgames.nl, Startspelletje.nl, Startfun.nl en onderzoeksbureau newrulez research en marketing. Daarnaast heeft newrulez een commercieel partnership met Kidsplanet.nl en de Sanoma jongeren sites. newrulez volgt de ontwikkelingen in de jongerenmarkt op de voet. De komende paar jaar zal newrulez succesvolle mediamerken en concepten ontwikkelen en onderhouden, die gericht zijn op de doelgroep jongeren van 4 tot 29 jaar.

Voor meer informatie over newrulez kun je terecht op www.newrulez.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 84 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl