Hilversum, 4 april 2006 - Quadia Web TV vormt vanaf 1 april het hart van de website van het ‘institute for Life Sciences and Business Economics’ (iLSBE). iLSBE is onderdeel van de Erasmus Universiteit in Rotterdam en doet bedrijfseconomisch en marketing- onderzoek voor bedrijven in de life sciences markt. De complete internet-communicatiestrategie is gebaseerd op het medium Web TV. De nieuwe website (
www.iLSBE.nl) combineert hiervoor video met interactieve mogelijkheden.
De Life Sciences markt bestaat voornamelijk uit innovatieve producenten binnen de gezondheidszorg, zoals pharmaceuten, biotechnologische bedrijven en ontwikkelaars van medische instrumenten. iLSBE doet bedrijfseconomisch onderzoek naar de manier waarop deze bedrijven innovatieve wetenschappelijke ontwikkelingen in de gezondheidszorg introduceren en verankeren en verzorgt onderwijs op dit gebied. Het gebruik van een nieuw communicatiemedium, als Quadia Web TV, sluit hierbij naadloos aan.
F.J. Sinjorgo, directeur iLSBE: "Met behulp van Quadia Web TV zijn wij in staat om iLSBE op een onderscheidende en innovatieve wijze te positioneren in de dynamische omgeving van life sciences. Niemand in ons vakgebied presenteert zichzelf en het lesmateriaal op deze manier. Maar wij hebben niet alleen vanwege de Web TV software en de dienstverlening voor Quadia gekozen. Ook hun (marketing) expertise in de life sciences branche speelde een belangrijke rol."
Vanaf 1 april laat iLSBE Web TV korte presentaties zien over zijn activiteiten en onderzoeksprogramma. In een later stadium wordt Web TV ingezet als e-learning instrument. Door gebruik te maken van het Quadia Web TV platform zullen dan online colleges, praktijkcases en toetsen met traditionele colleges worden geïntegreerd en gecombineerd.
Quadia, leverancier van communicatieoplossingen gebaseerd op video over internet, ziet de toepassing door iLSBE als een bewijs van de kracht van het medium Web TV. iLSBE zet Web TV in om de overdosis aan informatie in de life science markt concreet, verantwoord en gebruiksklaar te maken. Deze eenduidige en interactieve informatie kan vervolgens worden gebruikt als leidraad bij de daadwerkelijke implementatie van bijvoorbeeld nieuwe zorgconcepten. En dat is waar iLSBE naar streeft.
### Einde bericht ###
Over Quadia
Quadia is een innovatief Nederlands bedrijf en is een acroniem voor Quasi Media. Quadia is dan ook geen mediabedrijf maar gebruikt media - in dit geval Web TV - om de zakelijke doelstellingen van haar relaties te realiseren. Quadia biedt communicatieoplossingen gebaseerd op videocommunicatie over internet. Het bedrijf is in staat het volledige (communicatie)traject uit handen te nemen; van conceptontwikkeling, scripts, video-opname en -montage, hosting en streaming tot en met de rapportage van de gemeten resultaten. Organisaties kunnen Web TV inzetten voor bijvoorbeeld eLearning of als ‘closed loop’ hulpmiddel voor marketingcampagnes en relatiemanagement. De oplossing van Quadia wordt onder andere gebruikt door Cognos, Novo Nordisk, Pfizer, REAAL Verzekeringen, SURFdiensten en de VVD. Meer informatie op
www.quadia.nl.
Contactpersonen
Quadia, Nico Verspaget, managing director, telefoon 035 – 622 09 80, e-mail
nico.verspaget@quadia.nl of
Quadia Persdesk, Karin van Geelen (Yellow Communications), telefoon 020 – 497 56 15, mobiel 06 – 250 80 355, e-mail
quadia@yellow-communications.com