Eindhoven, 4 april 2006 – Hand Held Products, een toonaangevende producent van op imaging-techniek gebaseerde mobiele oplossingen voor gegevensverzameling, brengt een serie software-oplossingen op de markt die het gebruik en beheer van zijn Dolphin mobiele computer serie vergemakkelijken. De hoogwaardige tools, Mobile Systems Manager en de Power Tools suite, zijn beschikbaar voor alle klanten van Hand Held Products.
Mobile Systems Manager (MSM) is een op software-gebaseerde, gecentraliseerde oplossing waarmee gebruikers hun Dolphin mobiele computers op afstand kunnen beheren. MSM kan tegelijkertijd applicaties laten draaien, de inventaris van het apparaat opnemen en op afstand real-time configuraties uitvoeren op alle apparaten van Hand Held Products die op één netwerk zijn aangesloten. Meer informatie over MSM is
hier te vinden.
De Power Tools suite is een verzameling software-toepassingen die de ontwikkeling, inzetbaarheid en het beheer van Dolphin-applicaties vereenvoudigen. Dat kan in combinatie met andere applicaties, maar ook individueel op de Dolphin terminals. De serie voorziet klanten van een breed scala van belangrijke functies, zoals de mogelijkheid informatie terug te halen van het apparaat, een instelbare interface en pingen van het netwerk. Daarnaast biedt hij eenvoudige toegang tot de barcode-date vanaf een andere locatie. Er zijn ook tools om het invoeren, installeren en configureren van apparaten te begeleiden. Meer informatie over Power Tools is
hier te vinden.
“De eerste reacties op de tools zijn erg enthousiast. We zijn ervan overtuigd dat deze oplossingen niet alleen handig zijn voor onze gebruikers maar ook een competatief voordeel bieden,” aldus Roel Vreeburg, senior vice president international sales, marketing and services for Europe & Asia bij Hand Held Products. “De tools helpen onze klanten beter gebruik te maken van de Dolphin hand held computers die zij gebruiken tijdens het werk. Hiervoor hebben zij geen uitgebreide trainingssessies nodig omdat de software heel eenvoudig te installeren en te gebruiken is.”
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over Hand Held Products
Hand Held Products is een toonaangevende producent van op imaging-techniek gebaseerde mobiele oplossingen voor gegevensverzameling voor mobiele en draadloze applicaties en applicaties voor transactieverwerking, zoals barcodescanners, mobiele computers en transactieterminals.
Hand Held Products, een innovator op het gebied van data capturingproducten en -oplossingen, introduceerde in 1972 de eerste handheld barcode leespenscanner met commerciële potentie ter wereld. Sindsdien heeft het bedrijf baanbrekende en innovatieve producten op het gebied van barcode scanning op de markt gebracht, zoals lineaire en area imagers en image engines, de mogelijkheid om automatisch de juiste barcodesymbologie te selecteren, geavanceerde lineaire en 2D decoderingsalgoritmen en de eerste 2D-geschikte draagbare dataterminal ter wereld.
Hand Held Products is een particulier bedrijf en heeft wereldwijd circa 850 medewerkers in dienst. Het hoofdkantoor is gevestigd in het Amerikaanse Skaneateles Falls. Het Europese hoofdkantoor staat in Eindhoven. Hand Held Products heeft tevens kantoren in Engeland, Frankrijk, Duitsland, China (Hongkong), Japan, Brazilië, de Verenigde Staten en Mexico.
Voor verder persinformatie, fotografie of een interview kunt u contact opnemen met Ilona de Bok bij LEWIS, het IT PR bureau:
Tel: +31 (0)40 235 46 00
Fax: +31 (0)40 235 46 01
E-mail:
ilonadb@lewispr.comWeb:
www.lewispr.comAll product and service names mentioned herein may be the trademarks of their respective owners.