www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 131 dagen geleden)

Google Mini nu bereikbaar voor ondernemers in het midden- en kleinbedrijf

Vandaag maakt Google bekend dat er een nieuwe, kleinere Google Mini uitkomt. Deze moet ervoor zorgen dat een grotere groep bedrijven meer informatie kan verwerken met de eenvoud die zo kenmerkend is voor Google.

Deze zet bewijst eens te meer dat Google er belang aan hecht de zoekfunctie voor zo veel mogelijk bedrijven beschikbaar te stellen door de prijzen te verlagen. Dankzij deze nieuwe prijsverlaging kan een veel grotere groep bedrijven gebruik maken van de Google-zoektechnologie.

Google introduceerde de Google Mini een jaar geleden voor het eerst in Europa, waar hij opzien baarde door zijn succes. Duizenden Google Mini’s zoeken nu websites en intranetten over de hele wereld af.

Om dit succes te vieren, breidt Google het aantal Mini’s uit. De nieuwe Mini die vandaag wordt geïntroduceerd, heeft genoeg capaciteit om 50.000 documenten te doorzoeken. De Google-zoekfunctie wordt zo voor iedereen toegankelijk en is verkrijgbaar vanaf € 1.995. Google probeert voortdurend zijn kosten te verlagen en daarvan ook de klanten te laten profiteren.

Google vindt elke dag weer meer informatie voor zijn klanten. Onderstaande URL brengt u naar een overzicht met bestaande Google Mini-klanten die vertellen hoe de Mini hun bedrijf helpt.

www.google.nl/enterprise/mini/success_stories.html

Google Mini’s zijn ook beschikbaar in drie andere versies. De versie met een capaciteit van 100.000 documenten is verkrijgbaar voor € 2.995. De versies met een verhoogde capaciteit van 200.000 en 300.000 documenten zijn er voor respectievelijk € 5.995 en € 8.995.

Nieuwe Mini-klanten kunnen kiezen uit vier modellen wanneer zij online hun bestelling plaatsen bij de Google-winkel. Bestaande Mini-klanten kunnen upgraden door gewoon meer capaciteit te kopen.

Meer informatie over de nieuwe Mini's en upgrades vindt u op www.google.nl/enterprise/mini/index.html

Verstreken tijd: 20 jaar en 131 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl