ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 127 dagen geleden)

Net4kids benoemt Finance & Administration manager

Matthieu Blauwhoff draagt bij aan nog grotere transparantie

Amstelveen, 23 februari 2006 – Net4kids, het non-profit internetplatform voor kinderhulpprojecten, heeft Matthieu Blauwhoff aangesteld als Finance & Administration manager. Hij wordt daarmee lid van het Management Team van Net4kids en krijgt de verantwoording over de rapportage van alle financiële handelingen bij de goede doelen-organisatie.

Net4kids steunt kinderhulpprojecten in de derde wereld, waarbij de donateur zeer betrokken wordt door een keuze tussen concrete, praktische projecten en regelmatige feedback over het gekozen project. Bovendien garandeert Net4kids dat 100 procent van de donatie naar het project gaat en deze transparante manier van werken wordt uitgebreid gerapporteerd.

“Ik word met de dag verdrietiger over de hoeveelheid geld, en daaraan gekoppelde ondoorzichtigheid, die door goede doelen besteed wordt aan acquisitie. Bovendien bereiken de sommen geld die worden opgehaald nog steeds niet altijd het beoogde doel”, aldus Matthieu Blauwhoff. “Het businessmodel van Net4kids, waarbij de overhead-kosten volledig van en transparant voor donateurs afgescheiden zijn, moet als voorbeeld dienen voor alle andere goede doelen. Ik ben dan ook erg enthousiast om me in te zetten voor Net4kids.”

Blauwhoff vervult zijn nieuwe rol naast zijn huidige werkzaamheden als zelfstandig Interim Manager en voorzitter van de raad van bestuur van het Belgische softwarebedrijf Financial Architects. Eerder was hij ondermeer Executive Vice President bij KLM Cargo en director Finance & Administration bij Oracle Nederland.

“Matthieu is een waardevolle aanvulling voor ons team. Dankzij zijn ervaring kunnen we de financiële administratie nog beter stroomlijnen”, zegt Loek van den Boog, oprichter en voorzitter van Net4kids. “Zijn motivatie om bij Net4kids te komen is dat hij zich realiseert dat niet ieder kind in zo’n warm bedje terecht komt als menig kind hier in de westerse wereld. En dat is precies de reden waarom Net4kids is opgericht.”

---------------

Een foto in hoge resolutie is op te vragen via e-mailadres net4kids(at)whizpr.nl

Over Net4kids
Net4kids is een non-profit internetplatform dat potentiële donateurs verbindt met bijzondere kinderhulpprojecten in Afrika en Azië. De organisatie is gebouwd op vier pijlers: de gever kan zelf het te steunen (deel)project kiezen en krijgt daarover tweemaal per jaar persoonlijk terugkoppeling; 100% van de bijdrage gaat naar het project van keuze; alle bijkomende kosten worden gedragen door organisatiesponsoren en ter waarborg is er een niet-goed-geld-terug-garantie.

Met een vernieuwend business- en donatiemodel bereikt Net4kids donateurs die anders aan de zijlijn blijven staan. De 100% garantie en de concrete en betrokken steun stimuleren donateurs om méér te doen. Voor bedrijven biedt Net4kids een charity platform waarmee ze op praktische wijze invulling kunnen geven aan hun maatschappelijke betrokkenheid. Net4kids verleent daarbij ondersteuning voor het volledige traject, van strategie tot implementatie.

Voor meer informatie over Net4kids: www.net4kids.org.

Voor meer informatie:

Net4kids Aid Foundation
Erik van de Nadort
+31 (0) 6 22 84 19 19
erik.vandenadort(at)net4kids.org 

Verstreken tijd: 20 jaar en 127 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR