ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 145 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Zeekhoe Communicatie

Sterke vraag van grote bedrijven drijft omzet van Fortinet in 2005 tot recordhoogte

Benelux-organisatie begin 2005 van start gegaan

SUNNYVALE, Calif., 16 februari 2006 – Fortinet rapporteert een recordgroei voor 2005 en bevestigt haar positie als het grootste en snelst groeiende private netwerkbeveiligingsbedrijf. Fortinet is de pionier en marktleider in Unified Threat Management (UTM) en de enige leverancier van ASIC-versnelde, netwerkgebaseerde multi-threat security systemen voor real-time netwerkbescherming.

In 2005 werd in totaal voor meer dan $100 miljoen verscheept van Fortinet’s FortiGate, FortiManager, FortiMail, en FortiAnalyzer appliances, een toename van bijna 60 procent ten opzichte van het jaar daarvoor. Fortinet zag ook een sterke groei in de afzet van de FortiGuard abonnementenservices. Het omzetaandeel van services is nu meer dan dertig procent van de totale omzet van het bedrijf. Fortinet heeft de positieve cash-flow weten te handhaven.

Fortinet heeft in 2005 een aantal sleutelaccounts gewonnen onder enterprises, service providers en telecom providers, hetgeen de verkoop van de high-end ACTA-gebaseerde FortiGate-5000 Series systemen heeft opgedreven. Grote opdrachten waren onder meer een deal voor 1.400 systemen voor de Nationale Politie van Taiwan, een $1 miljoen+ deal met een grote U.S. service provider, een langlopende miljoenendeal met een van Europa’s leidende telco’s en tal van significante deals met een aantal van ‘s werelds grootste organisaties op het gebied van banken & verzekeringen, overheid, onderwijs, gezondheidszorg en retail.

Benelux
Ook in de Benelux was 2005 een mijlpaal voor Fortinet, met meer dan een verdubbeling van de omzet. Begin 2005 heeft Niels den Otter vanuit Cybertrust de overstap gemaakt naar Fortinet als Sales Engineer voor de Nederlandse markt. In het derde kwartaal is Marc Jepkes overgestapt van McAfee naar Fortinet. Jepkes: “Ik zal me richten op de verdere ontwikkeling van de lokale markt vanuit mijn ervaring in het positioneren van beveiligingsoplossingen bij enterprise accounts.”

Op partnervlak heeft tevens een aantal uitbreidingen plaats gevonden. Security distributeur Noxs heeft haar bestaande product portfolio gecompleteerd met Fortinet en zal naast Qdis zorgdragen voor verdere lokale groei. Naast de al bestaande partners, waaronder Kahuna, Netlink en OnSight Solutions, hebben nu ook Unit4Agresso en NedSecure strategisch gekozen voor Fortinet. Een groot aantal toonaangevende bedrijven in Nederland heeft voor Fortinet gekozen ter vervanging van of als aanvulling op hun bestaande security infrastructuur.

Bekroningen
Ook in 2005 heeft Fortinet’s groei, sterke marktvraag en innovatieve technologie weer geleid tot een aantal bekroningen:

  • Benoeming voor het tweede achtereenvolgende jaar tot de wereldwijde marktleider op het gebied van UTM door onderzoeksbureau IDC. In het meest recente onderzoek, over het derde kwartaal 2005, heeft IDC Fortinet ook uitgeroepen tot de snelst groeiende leverancier in de security appliance markt, marktleider in wereldwijd verscheepte eenheden van high-end UTM devices (met een prijs tussen $50.000 en $100.000) en tot de leverancier met de hoogste omzetgroei in de wereldwijde high-end UTM markt.
  • Nummer #4 op Silicon Valley/San Jose Business Journal’s “Fast 50” Private Companies lijst
  • Opgenomen in AlwaysOn “Private Company Top 100”
  • Opgenomen in Entrepreneur “Hot 100” fastest-growing new business in America
  • Behalen van het keurmerk “NSS Approved” voor UTM, na het doorlopen van zware testen van de applicaties voor firewall, antivirus, intrusion prevention (IPS), Web filtering, VPN en anti-spam.
  • Behalen van ICSA certificering voor Antivirus Cleaning, Desktop Antivirus Detection en Desktop Anti-Spyware. Fortinet heeft nu in totaal acht ICSA certificeringen – meer dan wie ook in de security industrie.
  • Behalen van Virus Bulletin (VB) 100% certificering voor de FortiClient Host Security software.
  • Oprichter en CEO van Fortinet Ken Xie erkend als Technology Pioneer door het World Economic Forum en geportretteerd in Time Magazine.
“2005 was weer een fantastisch jaar voor Fortinet. We hebben veel nieuwe producten en innovatieve technologieën gelanceerd die ons in staat snellen onze voorsprong op de concurrentie te vergroten en marktaandeel te winnen in onze sleutelmarkten,” zegt Ken Xie, oprichter en CEO van Fortinet. “Ook hebben we een schaalbare infrastructuur gebouwd om ons reactievermogen en flexibiliteit bij het inspelen op de wensen van onze wereldwijde klanten te waarborgen, klanten die in toenemende mate de grootste en meest complexe netwerken in de wereld bezitten.”

Over Fortinet (www.fortinet.com)
Fortinet is de bevestigde leider van de Unified Threat Management (UTM) security appliance markt. De meermaals bekroonde FortiGate™ reeks ASIC-accelerated, multi-threat security appliances – gelauwerd met de Security Product of the Year Award van Network Computing Magazine en de Networking Industry Awards Firewall Product of the Year, vormt de nieuwe generatie van systemen voor real-time netwerkbescherming. Zij ontdekken en elimineren de meest schadelijke, content-gebaseerde bedreigingen in e-mail en Web-verkeer, zoals virussen, wormen, inbraken, schadelijke web-content, in real-time en zonder dat de netwerkprestaties daar onder lijden. De oplossingen van Fortinet zijn de enige veiligheidsproducten die acht keer door ICSA zijn gecertificeerd (Desktop antivirus cleaning, desktop antivirus detection, desktop anti-spyware, firewall, IPSec, SSL/VPN, NIDS en antivirus) en die een volledige reeks diensten op netwerkniveau en op applicatieniveau bieden in geïntegreerde, gemakkelijk te beheren platforms. Fortinet is als private onderneming opgenomen in de Red Herring Top 100 Private Companies en de Silicon Valley/San Jose Business Journal Fast 50. Fortinet is in Sunnyvale, Californië gevestigd. Ga voor meer informatie naar: www.fortinet.com

Persbericht Perscontacten:

Marc Jepkes Fortinet.
+31 651 800 700
mjepkes@fortinet.com

Theo Loth
Loth PR Writing & Consultancy
+31 652 322 210
theo@loth.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 145 dagen
Fortinet contact  

030 799 1008
www.fortinet.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR