www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 128 dagen geleden)

VPRO SLUIT AAN OP CIRIS DYNAMISCH PLATFORM

Exclusieve overeenkomst tussen CIRIS, OnLine Media en VPRO

CIRIS en OnLine Media hebben een exclusieve overeenkomst met de VPRO gesloten inzake een nieuwe inrichting van het postproductieproces binnen de VPRO. Dit betekent onder meer dat de VPRO zal aansluiten op het CIRIS Dynamisch Platform (CDP), een mogelijkheid om snel, efficiënt en kostenbesparend met storage om te gaan in een productie- en archiefomgeving. “Een fantastische opdracht en een geweldige uitdaging”, reageren directeuren Bernard Kobes en Martin de Vries van respectievelijk CIRIS en OnLine Media. “En het is bovendien heel goed voor de markt dat facilitaire bedrijven samenwerking zoeken voor dergelijke opdrachten.”

Uit vier verschillende aanbiedingen heeft de VPRO eind juni gekozen voor de combinatie CIRIS en OnLine Media. De drie partijen hebben na enkele maanden van ‘fijnslijpen’ een driejarige overeenkomst gesloten. “Het CDP is een combinatie van de opslag van ruw materiaal (low cost) en een werkplatform voor de reguliere postproductie processen (high reliability)”, legt Bernard Kobes uit. “Door deze vormen van opslag te combineren ontstaat een zeer effectieve werkwijze, waarbij het efficiënt inzetten van de verschillende storage oplossingen centraal staat.”

Een geavanceerd Media Asset Management (MAM) systeem wordt gebruikt als besturingsinstrument van het CDP. De mogelijkheid om te browsen in het materiaal kan beschikbaar worden gesteld via dataverbindingen of via het Internet. “Het CDP heeft tevens de mogelijkheid vanaf een willekeurige locatie via een goede internetverbinding voormontages uit te voeren die op de AVID Adrenalines afgemonteerd worden. Op locatie van de VPRO worden zes AVID Adrenalines geplaatst gecombineerd met een locale Unity. Dit tezamen levert een complete oplossing waarmee volledig aan de wens van de VPRO wordt voldaan”, benadrukt Kobes.

Over CIRIS – www.ciris.nl
CIRIS
, onderdeel van DutchView,  is de grootste audiovisuele bewerker op de Nederlandse markt. CIRIS beschikt over de meest geavanceerde faciliteiten voor onder meer lineaire en non-lineaire videomontage, compositing, storage, filmscanning & kleurcorrectie, geluidsnabewerking, design & concepts, encodering, copycenter en Prographics. CIRIS is gevestigd op het Media Park in Hilversum, Amsterdam Studio’s en bij de Plantage te Amsterdam.

Over OnLine Media – www.onlinemedia.nl
OnLine
Media is een facilitair post-production bedrijf en beschikt onder meer over diverse Digi-suites, Avid-suites, audio-suites, graphics en DVD faciliteiten. OnLine Media werkt in opdracht van omroepen, producenten, kabelaars en bedrijfsleven. OnLine Media is gevestigd naast het Media Park op de Lage Naarderweg 71.

--------------------------------

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie over dit persbericht kunt u contact opnemen met Patrick Brand of Rick Palm van DutchView, tel. 035 – 6 77 54 46 of Rens Dijkshoorn, technisch manager OnLine Media, tel. 035 –  6 21 15 66.


Verstreken tijd: 21 jaar en 128 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl