www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 178 dagen geleden)
Bedrijf:

Sexy fotoprinters, maar nog geen perfecte print

Compacte fotoprinters voor 10 x 15 cm prints hebben inmiddels een bescheiden, maar groeiend marktaandeel weten te veroveren. Zij werken los van de pc en geven je direct een afdruk in handen. Computerblad WINMAG testte voor zijn novembernummer negen modellen, met prijskaartjes tussen de 99 en de 279 euro. De resultaten zijn uiteenlopend, van 'matig' tot 'goed'. Maar ook de beste evenaart niet de afdrukkwaliteit van een professionele afdrukcentrale.

Elke printer had wel moeite met één of meerdere van de tien testfoto's van WINMAG. De Epson PictureMate 500, Sony DPP-FP50 (€ 199), Samsung SPP-2040 (€ 189) en de HP Photosmart 335 (€ 149) en 475 (€ 249) zitten kwalitatief dicht bij elkaar met (veelal) foto's die in geen enkel album misstaan.

Dubbele afdrukkosten
Hoewel de prijs per afdruk op een compacte fotoprinter (gemiddeld € 0,36) ruwweg het dubbele is van die van een afdrukcentrale, verwacht WINMAG dat dit type printers toch bij meer en meer consumenten zal komen te staan. De kleine fotoprinters zien er 'sexy' uit, zijn gemakkelijk in het gebruik, en geven je gemiddeld in anderhalve minuut een behoorlijke afdruk in handen, al is het dus (nog) niet een perfecte print.

Door hun snelheid schoppen de Sony en Samsung het in het novembernummer van WINMAG tot Beste Product. De Sony heeft geen fotoscherm, maar wel een video-uitgang voor de televisie. Als dit laatste geen noodzakelijkheid is, raadt WINMAG de Samsung aan, die een tientje goedkoper is en wél een scherm heeft. De HP Photosmart 335 is een aanrader voor wie weinig geld wil spenderen: een aantrekkelijke prijs en toch goede foto's. Zijn grote broer, de 475, is de meest complete printer uit de test, maar verliest het nipt op snelheid en prijs.

Score (prijs/kwaliteit)

  • Beste printer met tv-aansluiting, zonder fotoscherm: Sony DPP-FP50 (€ 199)
  • Beste printer met fotoscherm: Samsung SPP-2040 (€ 189)
  • Budgettip: HP Photosmart 335 (€149)

Complete test
De complete test van negen compacte fotoprinters staat in WINMAG editie 5/2005. Deze ligt vanaf 3 november in de winkel.

www.winmag.nl


Verstreken tijd: 20 jaar en 178 dagen
WINMAG Pro contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu