Parijs, Frankrijk, 5 oktober 2005 - BitDefender voor File Servers spoort 100% op van de VB Wildlist. BitDefender kondigt vandaag aan dat BitDefender voor File Servers antivirus het VB100% attest van Virus Bulletin gekregen heeft.
Het attest betekent dat 100% van de virussen die deel uitmaken van de Wildlist van het Virus Bulletin Magazine, opgespoord werden. Al jaren lang wordt dit getuigschrift beschouwd als een definitieve richtlijn voor het succes van een antivirus product. BitDefender HIVE (Heuristics in Virtual Environments) heeft nogmaals zijn waarde getoond, door meer dan 99% te behalen in de "zoo" test die antivirus producten doet strijden tegen nieuwe virussen dat nog niet 'gelost werden in het wild'.
"Dit is een goed voorteken voor de Virus Bulletin conferentie, waar we een presentatie over de strijd tegen nieuwe computer bedreigingen zullen tonen. Ik ben heel tevreden voor het development team en feliciteer hen voor dit nieuwe succes." verklaart Bogdan Dumitru, BitDefender CTO.
Meer info over de Virus Bulletin Conferentie kan u hier vinden.
OVER BITDEFENDER™
BitDefender levert beveiligingsoplossingen die beantwoorden aan de beschermingsvereisten van informaticaomgevingen van vandaag en biedt bescherming aan ruim 41 miljoen thuis- en bedrijfsgebruikers in meer dan 100 landen.
BitDefender, een afdeling van SOFTWIN, heeft haar hoofdkantoor in Boekarest, Roemenië en heeft afdelingen in Duitsland (Tettnang), Spanje (Barcelona) en de VS (Fort Lauderdale, FL.). Website: www.bitdefender.com