www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 133 dagen geleden)

Nederlandse ondernemer kiest voor geluk

De overgrote meerderheid van de Nederlandse ondernemers vindt geluk belangrijker dan geld of de groei van hun bedrijf. Slechts voor een op de vier ondernemers is ‘groeien met het bedrijf’ de belangrijkste doelstelling.

Dit blijkt uit het onderzoek ‘Geld of Geluk?’ van het ondernemersblad Sprout onder 2282 ondernemers in het midden- en kleinbedrijf. Vrijheid en je eigen agenda bepalen zijn voor veel entrepreneurs belangrijker dan het opbouwen van een groot succesvol bedrijf. Ruim 70 procent van alle ondernemers vindt ‘genieten van mijn leven en vrijheid als ondernemer’ de belangrijkste reden waarom hij of zij ondernemer is geworden. Daarnaast is ruim 90 procent van de ondernemers het eens met de stelling: ‘mijn geluk telt meer dan de groei van mijn bedrijf’ en ‘mijn gezin is belangrijker dan de zaak’

Uit het onderzoek blijkt verder dat groei in termen van omzet, aantal werknemers of aantal vestigingen door veel ondernemers eerder als een last dan als lust wordt gezien. Bijna 80 procent van de ondervraagden is het eens met de stelling: ‘meer personeel betekent meer zorgen’ en slechts eenderde is het eens met de stelling ‘meer stress is prima, zolang ik maar meer verdien’.

Behalve geen zin in meer stress zijn de meeste ondernemers ook zeer bescheiden in hun ambities, groot  denken is ze vreemd. Slechts een op de drie van alle ondervraagde ondernemers is het eens met de stelling: ‘Ik wil graag de grootste worden’.

Aan het onderzoek ‘Geld of Geluk?’ deden  2282 ondernemers mee. De gemiddelde leeftijd was 40,2 jaar;  85 procent was man, 15 procent vrouw. Uitgesplitst naar de duur van het zelfstandig ondernemerschap is 10 procent starter, 30 procent 1-5 jaar ondernemer en is 60 procent langer dan 5 jaar ondernemer. Gekeken naar de omvang heeft een kwart van de ondervraagde ondernemers geen personeel, de helft 1-4 werknemers, 20 procent 5-19 werknemers, 3 procent 20 –50 werknemers en 2 procent meer dan 50 werknemers.

Klik hier voor het hele artikel

Noot voor de redactie
Voor aanvullende informatie of vragen kunt u contact opnemen met Peter Rikhof, hoofdredacteur Sprout, 023 – 546 3803, mobiel: 06 – 225 636 70 of peter.rikhof@sprout.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 133 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl