www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 59 dagen geleden)

Global 360 sluit samenwerkingsverband met systeemintegrator Topicus

Nieuwegein, september 2005 - Global 360, toonaangevend leverancier van business process management- (BPM) en optimalisatie van bedrijfsprocessen, heeft een partnerovereenkomst gesloten met Topicus, een innovatieve Nederlandse softwaredienstverlener gespecialiseerd in ketenintegratie, waarbij bedrijfsprocessen over organisatiegrenzen heengaan.

De samenwerking tussen Topicus en Global 360 richt zich op het ondersteunen en optimaliseren van procesketens bij grote ondernemingen door middel van workflow- en casemanagement. Zo werken Topicus en Global 360 samen in een project voor Wehkamp op het gebied van factuurverwerking als onderdeel van supply chain management.

Henk Jan Knol, directeur en mede-eigenaar Topicus: "De markt voor case- en workflowmanagementtoepassingen als die van Global 360 neemt toe en de toepassingen zijn steeds beter in te zetten bij ketenintegratie-projecten. We verwachten een mooie toekomst met Global 360."

"Wij zijn verheugd met Topicus te gaan samenwerken. Hun grondige kennis op het gebied van Java is een aantoonbare toegevoegde waarde voor onze producten als CaseManager", zegt René van Koppen, country manager Nederland van Global 360. "Wij hebben Topicus leren kennen als een systeemhuis met zeer toegewijde, ervaren en gespecialiseerde medewerkers. Dankzij de compacte structuur kunnen zij snel werken, zijn ze flexibel en zitten zij dicht op de eindgebruiker."

Over Topicus
Topicus is een innovatieve ICT-dienstverlener op het gebied van onderwijs, zorg en financiële dienstverlening. Topicus is gespecialiseerd in ketenintegratie middels het realiseren van ASP-applicaties en procesmanagement. Op het gebied van de zorg is het bedrijf met een huisartsinformatiesysteem, dat in samenwerking met Promedico is ontwikkeld, leidend. Het bedrijf, dat in 1998 is opgezet door Leo Essink, Harry Romkema en Henk Jan Knol, voerde projecten uit voor onder meer ABN-Amro, Wehkamp, Ministerie van onderwijs, ING en Essent. Meer informatie over Topicus is te vinden op de website www.topicus.nl.

Over Global 360
Global 360 is toonaangevend leverancier van Business Process Management en Optimalisatie-oplossingen voor de Global 2000 bedrijven. Met meer dan twee decennia ervaring biedt Global 360 bedrijven een competitieve voorsprong door het automatiseren, meten en verbeteren van resource-intensieve bedrijfsprocessen in verschillende omgevingen.

Hieronder vallen klanten, werknemers en partners. Global 360 verstrekt ondernemingen op basis van cijfermateriaal het inzicht om goed geïnformeerd bedrijfsbeslissingen te nemen en biedt bedrijven de flexibiliteit om zich snel aan te passen aan wisselende marktomstandigheden. Op deze manier kunnen bedrijfsdoelstellingen en beloften aan klanten effectief beheerd worden.

Global 360 werkt voor financiële instellingen, de overheid en voor verzekeringsinstellingen. Meer dan 5000 organisaties in 134 landen werken met software van Global 360. Het hoofdkantoor van Global 360 staat in Texas.

De Nederlandse vestiging van Global 360 bevindt zich in Nieuwegein. Meer informatie over Global 360 is te vinden op www.global360.com.

Voor meer informatie:

Global 360
Tel : 030-7507205
e-mail: Rene.Vankoppen@global360.com

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Presscom,
Tel. 030-6051415, e-mail : l.t.vrugt@inter.nl.net


Verstreken tijd: 21 jaar en 59 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl