Breukelen, 18 augustus 2005 -- Paro in Geldrop heeft in juli van dit jaar een tweede Xerox iGen3 digitale productiepers laten plaatsen. Het betekent voor Paro een welkome aanvulling, noodzakelijk geworden door volumegroei en een toenemende vraag naar proefproducties en gegarandeerde levering.
Paro heeft 35 mensen in dienst. Op het gebied van digitale productiesystemen heeft Paro apparatuur van vrijwel alle merken in huis. Paro is één van de pioniers in Nederland met de iGen3. Samen met enkele andere grote ‘early adaptors’, zoals HollandRidderkerk en Ted Gigaprint, vormen zij een ‘users group’ waarin ervaringen worden uitgewisseld. Belangrijke markten voor Paro zijn de industrie, de educatieve sector en de retail-markt. Veel producten vallen onder de noemer marketing- en salesmaterialen en producthandleidingen. De procesmatige benadering van totaalproducties, in combinatie met de ontwikkelde IT-applicaties, heeft Paro geen kwaad gedaan: het bedrijf kent een gezonde groei in omzet en volume.
Toen uitbreiding van capaciteit bij Paro noodzakelijk werd vanwege deze volumegroei, een toenemende noodzaak van proefproducties, steeds kortere doorlooptijden en leveringsverplichtingen door contracten, is de keus gevallen op plaatsing van een tweede Xerox iGen3. De stabiliteit van de eerste machine bleek in bijna twee jaar namelijk uitstekend, de machine was betrouwbaar en door goede procesinrichting en -bewaking waren de printresultaten uiterst voorspelbaar.
Jan-Paul van den Hurk, managing director van Paro, vat de beslissing om voor deze machine te kiezen aldus samen: "een zelfstandige printfabriek, constant beschikbaar, hoge kwaliteit, internet-gestuurd en met prima connectivity. Door de ervaring die reeds is opgedaan met de eerste iGen3, in combinatie met verdere professionalisering van het Color Management Systeem, biedt het geheel voorspelbare printresultaten en een hoge mate van betrouwbaarheid."
Voor de toekomst verwacht Van den Hurk dat de offsetwereld vaker concurrentie zal krijgen vanuit logistieke partijen. Digitaal drukken wordt steeds gewoner en werkt optimaal wanneer het wordt ingezet als een schakel in het totale logistieke proces. Vermoedelijk zal het centraal ontwikkelen en onderhouden van publicaties en deze vervolgens lokaal uitprinten een grote vlucht gaan nemen. Bij Paro gaat men uit van twee sporen naar de toekomst: hoge kwaliteit full colour-afdrukken en investeren in nieuwe media en IT-applicaties om het publicatie- en logistieke proces verder door te ontwikkelen. Xerox helpt met de installatie van de nieuwe iGen3 mee de omzetmogelijkheden en groeiende productiviteit bij Paro verder uit te bouwen.
----------------
Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide reeks aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling/–beheer en document outsourcing.
Onder de noemer ‘The New Business of Printing’ heeft Xerox het in de markt grootste portfolio ‘state-of-the-art’ digitale printsystemen, oplossingen en diensten ontwikkeld. Daartoe behoren tevens gestroomlijnde en efficiënte workflow oplossingen, alsmede een pakket oplossingen om klanten te helpen om hun business te ontwikkelen en groeimogelijkheden op de langere termijn te realiseren. In de veranderende markt voor druk- en printwerk zijn dat de drie elementen die Xerox-klanten helpen om beter te presteren en de productiviteit te verbeteren. En daardoor meer winstmogelijkheden te creëren.
Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.com <http://www.xerox.com/> .
Xerox® is het handelsmerk van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.
Het Xerox Graphic Arts Premier Partner Programma is een door Xerox geïnitieerd, wereldwijd netwerk van grafimediabedrijven die met Xerox apparatuur werken. Xerox stelt hulpmiddelen, informatie en kennis ter beschikking. Xerox helpt de Premier Partners bij de ontwikkeling van nieuwe afdrukvolumes, het creëren van nieuwe of nog niet eerder ontdekte mogelijkheden, het halen van maximaal rendement uit hun digitale apparatuur, en het leveren van een bijdrage aan de continuïteit van hun ondernemingen.
Door hun printopdrachten bij Premier Partners onder te brengen, zijn klanten verzekerd van de levering van hoge kwaliteit digitaal vervaardigd drukwerk, uitgevoerd door vooraanstaande ondernemingen, die zijn toegerust met de nieuwste en beste technologie.
Voor meer informatie over het Xerox Premier Partner netwerk kijk op www.xerox.com/xpp.
Klantcontacten
Voor meer informatie over Xerox en de producten: bel 0346 – 255 255 of kijk op www.xerox.nl.
Mediacontacten
Xerox (Nederland) B.V., Patty de Jong, Communications Manager, tel.: 0346 – 255 770,
email: patty.dejong@xerox.com.
Paro, Jan-Paul van den Hurk, Managing Director, tel.: 040 – 286 36 57
VerkroostPR (voor Xerox), Herman Verkroost, tel.: 030 – 229 20 05, email: hav@verkroostpr.nl
Foto’s:
Nr. 5514: Paro’s managing director Jan-Paul van den Hurk en Marike op het Veld, marketing communicatie, bekijken kleurenprints van de Xerox iGen3.
Nr. 5560: Managing director Jan-Paul van den Hurk van Paro.