www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 31 dagen geleden)
Bedrijf:

Geac introduceert nieuwe versie van GEAC Compliance Management-software

Uitgebreide functionaliteit voor rapportage en analyse, gebruiksgemak en systeemintegratie

's-Hertogenbosch, 30 mei 2005 - Geac (TSX: GAC, Nasdaq: GEAC) introduceert een nieuwe versie van zijn Geac Compliance Management-software. Versie 2.1 versterkt de mogelijkheden voor automatisering van bedrijfsprocessen met nieuwe functionaliteit voor rapportages, analyse, gebruikersvriendelijkheid en systeemintegratie. De software biedt een complete compliance-oplossing inclusief documentatie, testen, aftekenen, rapportage- en activiteitendashboards en procesautomatisering voor compliance-procedures en -verbetering. De oplossing is gebaseerd op een procesbeheerplatform en op standaarden gebaseerde technologieën. De oplossing is eenvoudig te configureren en te integreren met bestaande infrastructuren doordat gebruikers data uit verschillende backofficesystemen kunnen integreren.

Geac Compliance Management is ontwikkeld vanuit de visie dat de juiste technologie een kostbare verplichting - regel- en wetgeving zoals SOX, IFRS, Basel II en HIPAA - ombuigt tot een kans om belangrijke bedrijfsprocessen te verbeteren. Isobel Harris, Vice-President en General Manager van Geac Enterprise Solutions: "Volgens AMR Research gaan bedrijven in 2005 alleen aan Sarbanes-Oxley compliance al zo'n 1,6 miljard dollar uitgeven. Daarbij willen ze natuurlijk de maximale waarde van dergelijke investeringen benutten. Met Geac Compliance Management willen we organisaties helpen om deze uitgaven om te zetten in een meetbare investering. Onze software biedt de middelen om blijvende, positieve veranderingen voor de bedrijfsprocessen door te voeren om de efficiency te verbeteren, kosten te verlagen en (SOX) compliance-oplossingen te bieden."

Het procesbeheer is gebaseerd op de Teamworks engine van Lombardi, waardoor Geac Compliance Management 2.1 aansluit op de behoeften en prioriteiten van de markt. Uit het recente AMR Research-rapport 'SOX Compliance - It's All About the Business Process', geeft analist John Hagerty aan: "Procesdocumentatie en -beheer blijven een belangrijk investeringsgebied voor bedrijven in 2005. Hoewel er geen wondermiddel bestaat, is procesbeheer een absolute voorwaarde voor elk compliance-programma."

Geac Compliance Management biedt functionaliteit voor documentatie, testen en aftekenen, en procesautomatisering voor compliance-procedures. Naast een dashboard zijn er uitgebreide rapportageopties. Verder biedt de nieuwe versie documentatiemogelijkheden voor zoeken, verwijderen, batch load van bijlagen en het aanpassen van aftekenvoorwaarden. Dit alles vergroot de flexibiliteit van gebruikers. De oplossing integreert verder met ImageTag paper-to-digital document imaging en krachtige beveiliging en workflow-controle. De implementatie wordt ondersteund door 'solution accelarators', inclusief kant-en-klare proces-templates en integratie met Geac- transactiesystemen. Met de Geac-oplossingen kunnen bedrijven tijd en kosten besparen en processen stroomlijnen en controleren bij het invullen van compliance-eisen en het verbeteren van bedrijfsprestaties.

Geac Compliance Management 2.1 is wereldwijd beschikbaar en de prijs is afhankelijk van de specifieke configuratie. Klik hier voor extra productinformatie.
 
# # #

Over Geac
Geac (TSX: GAC en Nasdaq: GEAC) is een internationaal softwarebedrijf met oplossingen voor CFO's. De technologieproducten en -diensten van Geac helpen organisaties efficiënter te werken onder de druk van toenemende concurrentie en strengere reguleringen. Ook kunnen ze met deze oplossingen een passend antwoord ontwikkelen op de issues waarmee CFO's worden geconfronteerd.
Daarnaast gebruiken honderden bedrijven in de mode- en schoenenbranche de Geac RunTime-oplossingen. Deze software ondersteunt de ontwerp- en preproductiefases van productieprocessen en het beheer van productdata, en biedt functionaliteit voor CRM en sales force automation. Meer informatie is beschikbaar op www.geac.com.

Voor meer informatie:

Geac
Richard Moore
+44 (0)1527 496189
richard.moore@geac.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Annegees van Linge
+31 (0)30 6565070
geac@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 31 dagen
Geac contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl