ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 14 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Nieuwe versie Mitel Your Assistant maakt samenwerken efficiënter en effectiever

Universele USB-webcam maakt videovergaderingen met maximaal 20 partijen mogelijk

Nieuwegein, 3 mei 2005 - Mitel, leverancier van IP-telefonie-oplossingen, heeft zijn desktopapplicatie Your Assistant (YA) verder uitgebreid met nieuwe functionaliteit waardoor gebruikers efficiënter en effectiever kunnen samenwerken.

Versie 3.1 van YA maakt video conferences met maximaal twintig partijen mogelijk via een universele USB-webcam. Met applicatie-sharing kunnen documenten, zoals powerpointpresentaties nu gelijktijdig bewerkt worden tijdens bijvoorbeeld conference calls. Applicatie-sharing en video conferences zijn nu ook toegankelijk voor gebruikers die nog niet in een Mitel-omgeving werken. Zij krijgen een URL (IP adres), een gebruikersnaam en wachtwoord toegewezen en kunnen inloggen en meekijken. Ook beschikt YA 3.1 nu over desktopsharing. Helpdesks van IT-afdelingen kunnen gebruikers hiermee bijvoorbeeld op afstand snel even iets laten zien op hun PC terwijl ze tegelijkertijd een telefoongesprek met hen voeren. Daarnaast heeft de nieuwe versie whiteboarding-functionaliteit, om real-time tekeningen en handmatige aantekeningen op afstand te delen. De uitgebreide knowledge management functionaliteit toont alle relevante documenten op het scherm van de pc zodra een contactpersoon belt.

Gijs Borsboom, Country manager van Mitel in de Benelux “Nu IP-technologie volwassen is en steeds meer bedrijven het gebruiken, zien we de behoefte aan nieuwe toepassingen verder verschuiven van techniek naar échte toegevoegde waarde voor gebruikers. Your Assistant is zo gebruiksvriendelijk dat gebruikers het eenvoudig accepteren. Door de communicatie- en samenwerkingsopties van de nieuwe versie van Your Assistant te combineren kunnen ze efficiënter en effectiever samenwerken op een manier die tot voor kort ondenkbaar was."

---------------------------

Over Mitel
Mitel is marktleider voor voice-, video- en dataconvergentie over breedband netwerken. Gericht op de ervaring van de gebruiker, levert het bedrijf geavanceerde communicatieoplossingen die eenvoudig zijn aan te passen aan individuele zakelijke behoeften. Via intuïtieve desktop-hulpmiddelen en applicaties, worden ondernemingen voorzien van innovatieve manieren om hun informatie en resources te beheren. Verticale markten profiteren van geïntegreerde oplossingen die bestaande investeringen beschermen, en hen ook nieuwe wegen bieden om economischer en productiever te werken. Mitel heeft het hoofdkwartier in Ottawa, Canada en heeft wereldwijd kantoren, partners en wederverkopers. Voor meer informatie bezoek www.mitel.com

Meer informatie voor de redactie:

Mitel
Bas Baars
Tel: 030 8500 030
Email : bas_baars@mitel.com

Whizpr
Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
Email: mitel(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 14 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Mitel contact  

+31 (0)30 8500030
www.mitel.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl