ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 89 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Franssen Communicatie

InterSystems brengt CACHÉ database uit voor Mac OS X

Cambridge Massachusetts (VS), februari 2005  –  InterSystems Corporation heeft bekendgemaakt dat het databasesysteem CACHÉ nu verkrijgbaar is voor het Apple Macintosh-OS X-platform. CACHÉ voor Mac OS X is direct leverbaar vanaf 240 euro  in een ‘named user’ versie.

Als één van de grootste ontwikkelaars van ‘embedded’ databases brengt InterSystems al enige jaren met succes CACHÉ op de markt. De database heeft talrijke krachtige functies en combineert die met een vèrgaand geautomatiseerd systeembeheer. CACHÉ werkt met een Unified Data Architecture, die gegevens automatisch als objecten en als tabellen beschikbaar stelt. Hierdoor is de noodzaak voor het synchroniseren van datadefinities of het transformeren van het ene formulier naar het andere vervallen. Naast de mogelijkheid die CACHÉ biedt om uiterst snel SQL-toepassingen te ontwikkelen en in gebruik te nemen, is er de geavanceerde objecttechnologie van de database, die vooral gekozen wordt voor het inrichten van applicaties in webomgevingen, waar objecten deel uitmaken van de gehele (infra)structuur. CACHÉ beschikt over complete objectmodel-functies, zoals encapsulation, polymorphism, multiple inheritance, collections en relationships.

De ideale eigenschappen voor snelle applicatie-ontwikkeling (RAD) en krachtige SQL-functionaliteit worden door Macintosh-ontwikkelaars verwelkomd, met name in die gevallen waarin betrouwbaarheid en schaalbaarheid in bedrijfsomgevingen hoge prioriteit genieten.

De stabiliteit, de veiligheid en het gebruiksgemak van Mac OS X hebben het Macintosh-platform populair gemaakt in de gezondheidszorg, in de wetenschappelijke wereld en in de biotechnologie.

“Gebruiksgemak en lage exploitatiekosten zijn in de professionele kantooromgeving bijzonder aantrekkelijk,” zei Michel Edwards, CEO van HealthWare, een InterSytems applicatieleverancier, die kantoorbeheersoftware ontwerpt en verkoopt voor de tandartsen- en artsenpraktijk. “Gebruikers in kleine tot middelgrote medische praktijken zijn al jaren enthousiaste Macintosh-gebruikers. Onze nieuwe, op CACHÉ gebaseerde pakketten, iMedical en iDental bieden de kleinere praktijken administratieve functionaliteit van topklasse, zonder dat veel training of gecompliceerde procedures noodzakelijk zijn. CACHÉ waarborgt eveneens de verschaalbaarheid en de prestaties die gevraagd worden in grotere gezondheids­zorginstellingen, zoals opleidingsinstituten. De database voor bedrijfsmatig gebruik onder Mac OS X is in medische organisaties van iedere grootte een zeer goede investering.”

Intersystems
InterSystems Corporation voorziet al meer dan twintig jaar in de behoeften van IT-organisaties en onafhankelijke software-leveranciers. Het bedrijf is gevestigd in Cambridge, Massachusetts (VS) en ontwikkelt de toonaangevende softwareproducten: CACHÉ (een post-relationele database) en Ensemble (een integratieplatform). Hiermee kunnen snel krachtige integratie-applicaties gebouwd worden. Meer dan vier miljoen mensen over de gehele wereld gebruiken bedrijfskritische applicaties, gebaseerd op software van InterSystems. Twintig regionale kantoren staan ter beschikking voor ondersteuning van ontwikkelaars en integratie­specialisten in de gehele wereld. InterSystems biedt 7 x 24 uur ondersteuning voor al zijn producten. Meer informatie is te vinden op de website: www.intersystems.com.

HealthWare
HealthWare Corporation (www.hwdental.com) ontwikkelt en verkoopt kantoorbeheer­oplossingen voor artsen- en tandartsenpraktijken in de VS. De stichters van de onderneming hebben twintig jaar ervaring in administratie en management in de geneeskundige praktijk. Het HealthWare-team ontwikkelde de producten MediMac en DentalMac en heeft daaraan de op CACHÉ gebaseerde pakketten iDental en iMedical toegevoegd. Deze laatste zijn kantoorbeheerapplicaties onder Mac OS X, het meest innovatieve, stabiele, compatibele en interoperabele desktop-besturingssysteem dat momenteel verkrijgbaar is.

Voor meer informatie:

David Majster, Marketing Manager
InterSystems Benelux BV
ConneXion Park
Brusselsesteenweg 496/3
B - 1731 ZELLIK
België
tel:  +32 (0)2 464 97 20
fax: +32 (0)2 464 97 39


Verstreken tijd: 21 jaar en 89 dagen
PR contact  

Logo Franssen Communicatie
InterSystems N.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR