Beroemd instituut heeft nu Nederlandse vestiging!
Amsterdam, 31 januari 2005, Dale Carnegie® Training biedt programma’s aan die zakelijke vaardigheden van managers en professionals helpen verbeteren. Het prestigieuze instituut, dat actief is in 80 landen, heeft nu ook een Nederlandse vestiging: Dale Carnegie® Benelux in Amsterdam. Dale Carnegie® begeleidt bedrijven en individuele professionals op het gebied van leiderschap, management, sales, interpersoonlijke vaardigheden, communicatieve vaardigheden en presentatie-technieken. Met deze begeleiding zorgt Dale Carnegie® ervoor dat mensen en organisaties succesvol worden en blijven.
Dale Carnegie® is bijzonder flexibel in de manier van trainen en begeleiden. Directeur Hans van der Laan: “Of het nu om groepen tot 50 mensen gaat of om individuele trajecten, wij coachen, faciliteren en zorgen er voor dat professionals zich ontwikkelen. Om onze trainers in staat te stellen dat goed te doen, doorlopen zij eerst één van de allerzwaarste certificeringtrajecten – meer dan 300 uur training – die er zijn.”
Minder ziekteverzuim
Bedrijven of professionals die ondersteuning vragen bij Dale Carnegie® willen zich verbeteren of hun succes nóg groter maken. Voor Dale Carnegie® ligt daar ook de focus, bij het succes van de klant (meer omzet, minder kosten, lager ziekteverzuim of betere reïntegratie).
Organisaties die een op hun eigen leerdoelen toegespitste training willen hebben kunnen gebruik maken van de ‘in-company’ trainingprogramma’s. Bij deze vorm van training wordt, in samenspraak met de cliënt, een trainingsprogramma op maat opgesteld. De diverse trainingen worden ook gegeven in groepen op basis van open inschrijving. Deze trajecten zijn in groepsverband, maar binnen de groep is bijzonder veel aandacht voor de indivuduele leerdoelen van elke deelnemer.
Zeven miljoen alumni
Het prestigieuze trainingsinstituut verzorgt inmiddels 90 jaar trainingen en telt zeven miljoen alumni. 400 van de bedrijven op de ‘Fortune 500’ zijn klant van Dale Carnegie®. Niet alleen het ‘grote’ bedrijfsleven maakt met succes gebruik van ondersteuning door Dale Carnegie®. Ook talloze organisaties met een meer bescheiden omvang (25 tot 500 medewerkers) hebben met positief effect gebruik gemaakt van de ‘Dale Carnegie’-aanpak.
Het instituut heeft de beschikking over een netwerk van 5.000 professionals en staat met deze talentvolle mensen vele bedrijven en overheidsorganisaties terzijde. Door gebruik te maken van de kennis van de lokale markt (Global Reach, Local Touch) is Dale Carnegie® in staat om ideeën aan te dragen die door de klant ook meteen te gebruiken zijn in de dagelijkse praktijk. De trainers van Dale Carnegie® inspireren en coachen professionals in de vaardigheden die ze nodig hebben om succesvoller te worden. Dat doen ze met stevig onderbouwde theorie als basis, maar de praktijk als uitgangspunt. Het doel is steeds de door de cliënt gewenste gedragsverandering te realiseren en zo de doelstellingen van de organisatie realiseren.
E-learning
Bij Dale Carnegie® staan de doelstellingen van de cliënt voorop. Wanneer ‘e-learning’ er toe kan bijdragen dat kennis sneller of efficiënter wordt overgedragen, dan worden deze moderne eductieve methodieken ingezet. Sterker nog, met de wijze waarop dit internationale instituut ICT gebruik om tot educatieve innovatie te komen, worden prijzen gewonnen.
Meer informatie over Dale Carnegie® en het trainingsaanbod vindt u op www.dcbenelux.com