www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 170 dagen geleden)
Bedrijf:

Altiris introduceert nieuwe software voor veiliger beheer netwerk-apparatuur

Met Altiris Deployment Solution netwerkcomponenten tijdelijk in quarantaine te plaatsen

Culemborg, 17 december 2004 – Altiris Inc. (NASDAQ: ATRS), leverancier van oplossingen voor IT lifecycle beheersoftware, introduceert de Altiris Deployment Solution voor netwerkapparatuur. De oplossing is bedoeld om veilig gebruik van het netwerk mogelijk te maken door bepaalde netwerkcomponenten tijdelijk in quarantaine te plaatsen. Hierdoor kunnen IT-organisaties op een veilige manier netwerkapparatuur zoals routers en switches installeren en configureren, zonder dat het netwerk wordt aangetast. De Altiris Deployment Solution vormt hiermee een belangrijke stap op weg naar veiligere netwerkomgevingen.
 
De Altiris Deployment Solution biedt naast extra configuratie- en installatie-mogelijkheden van netwerkcomponenten, ook toegevoegde mogelijkheden voor VLAN’s(Virtual Local Area Network)-, virtuele IP adressen- en poort management. VLAN-configuraties kunnen bepaald, aangepast, opgeslagen of verwijderd worden. Ook zijn VLAN-configuraties uitwisselbaar tussen switches, onafhankelijk van de leverancier. Ook is het mogelijk met de Network device Management Solution een scan uit te voeren op het netwerk. Dit levert een topologie, een overzicht van hoe eenheden in het netwerk met elkaar verbonden zijn, op in Visio-formaat. In Visio kunnen gebruikers vervolgens een grafisch overzicht krijgen van de knooppunten en verbindingen in het netwerk. Andere eigenschappen van de nieuwe software zijn device configuratie back-up via TFTP en configuratiebeheer van switch-poorten.
 
De Deployment Solution integreert tevens met de Altiris Inventory Solution en met Altiris-toepassingen voor servers. Met de Deployment Solution kunnen klanten bijvoorbeeld automatisch een reserve server configureren in een geïsoleerde VLAN-omgeving en deze on-demand in te schakelen.
 
Dwain Kinghorn, CTO van Altiris: “Beveiliging is voor Altiris één van de belangrijkste randvoorwaarden voor IT beheer en we doen ons uiterste best om te zorgen dat de kosten van een veilige netwerkomgeving steeds lager worden. We werken momenteel hard aan een strategie voor een quarantainesysteem dat gekoppeld kan worden aan onze bestaande security lifecycle management oplossingen waarmee we processen rond het testen en inzetten van patches, back-up en monitoring op een veilige manier automatiseren. Onze volgende stap is de integratie hiervan met de nieuwe Deployment Solution.”
 
Beschikbaarheid
De Deployment Solution voor netwerkapparatuur is naar verwachting eind dit jaar beschikbaar. Voor meer informatie kijk
op www.altiris.com/sales.

----------------------

Over Altiris
Altiris levert een volledige reeks op het web gebaseerde oplossingen voor centraal en eenvoudig beheer van desktops, notebooks, handhelds en servers gedurende de gehele IT-levenscyclus. De IT-levenscyclus strekt zich uit van de planning en het ontwerp van een infrastructuur, via beheer en operationele activiteiten tot en met upgrade of vervanging. Altiris biedt volledig geïntegreerde en complete oplossingen voor systeembeheer van client- en mobiele omgevingen, asset- en servermanagement. Altiris automatiseert en vereenvoudigt IT life cycle management, verlaagt de kosten en vermindert de complexiteit met een snelle terugverdientijd. Voor meer informatie: www.altiris.com.

Voor meer informatie:

Altiris
Christel Grizaut
E-mail: christel.grizaut@altiris.com
Telefoon: 0033 1 34 58 72 55
 
Whizpr
Yvon Reitsma
E-mail: altiris(at)whizpr.nl
Telefoon: 0317 410 483


Verstreken tijd: 22 jaar en 170 dagen
Altiris contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu