ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 170 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Sieca Repro bestelt een Xerox iGen3 en drie nieuwe Nuvera's

Wegens uitbreiding en vernieuwing het hele bedrijf ‘op de schop’

Amstelveen, 12 november 2004 -- Op 11 december gaat er veel gebeuren bij Sieca Repro in Delft: een deel van de aanwezige Xerox DocuTech's wordt vervangen door drie nieuwe Nuvera zwartwit-systemen, en naast een DocuColor 2060 wordt een Xerox iGen3 digitale productiepers geïnstalleerd.

Patrick Rupp, directeur van Sieca Repro: "Als geschoolde offsetmensen van huis uit blijven wij streven naar een nog hogere kwaliteit van ons digitaal geproduceerde drukwerk. Dat kan door de technische ontwikkelingen van Xerox, zoals met de iGen3. Ik verwacht dat over zo'n twee jaar pas werkelijk duidelijk wordt welke impact de introductie van de iGen3 in de markt zal hebben gehad. Met deze machine praat je over een compleet nieuw tijdperk. Maar zeker ook van belang bij onze groei is, dat we met de klant meedenken over verbetering van de producten. Dat kan heel direct worden ingevuld, want wij doen alles in eigen huis. Daarmee zijn de levertijden gegarandeerd, maar ook het contact met de klant is heel persoonlijk. Productie maken is interessant, maar het moet wel leuk blijven."

Sieca Repro
Sieca Repro in Delft is een grafisch bedrijf waar 16 mensen werken. Het is ontstaan uit een offset- en lichtdrukkerij die vroeger in het centrum van Delft was gevestigd. Bij de overstap naar een nieuw pand op het industrieterrein Schieoevers is in 1996 tegelijk het besluit genomen alle offsetpersen de deur uit te doen. De toekomst zou zijn gericht op printwerk, in eerste instantie zwart-wit. Het moment waarop die beslissing is genomen was destijds wellicht wat vroeg: de markt was feitelijk nog niet zover. Maar die stagnatie duurde gelukkig maar kort, want vanaf 1998 liepen de DocuTech's vol. Met de latere introductie van de DocuColor 2000-serie kleurenprintsystemen was de afdrukkwaliteit van de Xerox-kleurenmachines dusdanig, dat de grafisch geschoolde mensen van Sieca Repro besloten dat ook dáár de tijd rijp voor was. Dat bleek: in een half jaar na aanschaf was ook de capaciteit van die machine volgeboekt. Een DocuColor 6060 werd erbij geplaatst. En nu is de groei in de afgelopen tijd van dien aard geweest dat de meeste DocuTech's vervangen gaan worden door drie Nuvera's, terwijl de DocuColor 6060 wordt ingeruild voor een iGen3. Doordat de iGen3 in staat is veel andere substraten te bedrukken. betekent die aanschaf tevens een opening naar weer nieuwe producten en markten.

Veel werk voor offsetdrukkerijen
De huidige markt van Sieca Repro is al heel divers. De zwart-wit systemen draaien veel werk voor educatieve instellingen in de nabije omgeving, daarnaast wordt er veel (print-on-demand) drukwerk geproduceerd voor bedrijven in de regio. Het kleurenwerk wordt verricht voor een zeer wisselend klantenbestand, waaronder opmerkelijk veel offsetdrukkerijen. Die besteden de kleinere oplagen kleur graag uit aan Sieca en zijn uiterst tevreden over de doorlooptijd en de geleverde kwaliteit. Bij Sieca is men ervan overtuigd dat de grafische achtergrond van een groot deel van het personeel, en het daaruit voortvloeiende kwaliteitsbesef, de basis vormt van dat succes. Die kwaliteitswens wordt vervolgens waargemaakt door de afdrukkwaliteit van de kleurenapparatuur van Xerox. Het grote voordeel voor de offsetdrukkerijen die het werk aan Sieca uitbesteden is, dat ze niet  hoeven te investeren in kennis en apparatuur, en toch die markt voor kleinere oplagen of gepersonaliseerd kleurendrukwerk kunnen bedienen.

Motivatie is een sleutelfactor voor een bedrijf. De mensen bij Sieca zijn zeer gemotiveerd. Ze zijn lovend over de ongeëvenaarde technische kwaliteit van de Xerox-apparatuur. Dit was reden temeer om bij de vernieuwing van het machinepark weer voor Xerox te kiezen. Een andere factor is de volkomen transparante aansluiting tussen de bestaande en de nieuwe apparatuur via DocuSP, een belangrijk bestanddeel van de Xerox FreeFlow workflow.

Toekomstverwachting
De verwachtingen bij Sieca voor de toekomst zijn gericht op verdere uitbreiding van het aandeel kleurenafdrukken. De markt voor zwart-wit is stabiel, die voor kleur nog steeds fors groeiend. Door de investering in snellere apparatuur kan meer werk worden verzet binnen de behuizing die men nu heeft. Een verdere groei van de productie wordt verwacht via stroomlijning van de workflow. Want verdere fysieke uitbreiding is onmogelijk doordat de grenzen zijn bereikt van het huidige pand. Mocht de groei aanhouden, dan zal er over een aantal jaren moeten worden uitgekeken naar een ander pand.

--- einde persbericht ---

Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling/–management en document outsourcing.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum in Grenoble (Frankrijk).
Xerox® is het handelsmerk van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

Meer informatie is te vinden op www.xerox.com.

Recent van Xerox  
Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Nieuwe wereldwijde go-to-marketstructuur moet groei en marktleiderschap van Xerox in Print versnellen

Verstreken tijd: 21 jaar en 170 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu