www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 171 dagen geleden)

Weha breidt TotalPharma verder uit, lancering nieuwe versie op 4 november a.s.

27 oktober 2004 - Weha, dat op 30 september jl. is samengegaan met Qurius, introduceert een nieuwe versie van TotalPharma, de integrale bedrijfsoplossing voor farmaceutische bedrijven. Deze lancering vindt plaats op donderdagmiddag 4 november in het Weha-kantoor in Woerden. In een speciale informatiesessie kunnen klanten zich gericht informeren over TotalPharma en de laatste ontwikkelingen binnen Microsoft Business Solutions-Navision, het ERP-platform waarop Totalpharma gebaseerd is. Om deelnemers aan de informatiedag inzicht te geven in de specifieke voordelen voor hun eigen organisatie, biedt Weha hen als vervolg op de informatiebijeenkomst een (kosteloze) quickscan aan.

Samen met ERP-systeem Navision vormt TotalPharma een krachtige totaaloplossing voor farmaceutische bedrijven. Tot de gebruikers behoren Spruyt hillen, marktleider in apotheekbereiding en Fagron Farmaceuticals. Net als Navision is TotalPharma continu in beweging. "Dit komt door het toenemend aantal gebruikers, dat steeds met nieuwe wensen komt. Ook anticiperen wij op wijzigingen in de markt en regelgeving. Alle belangrijke bedrijfspecifieke functionaliteit is nu beschikbaar. Van volledig geïntegreerde Fefo-afhandeling (first expired, first out) en warehouse management, (semi-)automatische chargetoewijzing bij orderinvoer, volledige tracking & tracing charges, keuringsproces-/analysecertificaten en lichte assemblage tot koppeling met expediteurs", aldus Willem Hardijzer, oprichter van Weha.

Weha en Qurius
Weha Automatisering is sinds 1994 gespecialiseerd in het leveren en implementeren van op Navision gebaseerde totaaloplossingen voor administratieve en logistieke bedrijfsautomatisering. Sinds 30 september jl. is Weha onderdeel van Qurius, dat inmiddels marktleider is in Nederland voor Microsoft Business Solutions. Het gezamenlijke klantenbestand telt ongeveer 275 bedrijven. Qurius, .NET Gold Partner Qurius ETX en Magnus zijn onderdeel van Magnus Holding N.V. Dit is een beursgenoteerde groep van bedrijven die advies, implementatie en beheer van op Microsoft- en SAP-technologie gebaseerde bedrijfsoplossingen verzorgen (www.magnus.com). Meer informatie over TotalPharma of Weha vindt u op www.weha.nl.

Voor meer informatie:

Qurius
Caroline Jooren
Telefoon: 035 - 699 60 60
E-mail: caroline.jooren@qurius.nl

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Cas Heuvelmans
Telefoon 030 - 656 50 70
E-mail: cas@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 171 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR