ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 78 dagen geleden)
Bedrijf:

Internet Security Systems Nederland start Sales Academy

Driejarige opleiding vergroot algemene security-kennis ISS-partners

Capelle a/d IJssel, 16 september 2004 - Internet Security Systems (ISS) start in Nederland met de ISS Sales Academy. Deze opleiding voor accountmanagers van Nederlandse ISS-partners heeft als doel de algemene security-kennis en verkoopvaardigheden te vergroten. De ISS Sales Academy combineert theoretische kennis, rollenspelen en het uitwisselen van praktijkervaringen. Het initiatief beperkt zich niet tot alleen ISS-producten, maar richt zich op het vergroten van kennis, kunde en vaardigheden op het gebied van security in het algemeen. De opgedane kennis en vaardigheden worden geconsolideerd in trainingstrajecten van drie jaar. De eerste trainingen, verzorgd in samenwerking met DOOR Training & Consultancy in Zeist, hebben inmiddels plaatsgevonden.

"Voor ISS is algemene kennis over security onder de partners van cruciaal belang. Klanten verwachten immers meer dan alleen een product. Advies en ondersteuning zijn minstens zo belangrijk, evenals kennis van de klantomgeving waarin onze beveiligingsproducten worden ingezet", zegt Jos Nijsen, country manager Nederland bij Internet Security Services.

De trainingen van de ISS Sales Academy vinden vier maal per jaar plaats, waarbij ISS zelf de partners selecteert en uitnodigt. De deelnemers worden door DOOR-oprichter Bart van Luijk en coaches van ISS getraind in security-kennis, productkennis en verkoop-skills.

Cursisten zijn enthousiast over de interactieve opzet van de academy. "Eindelijk een cursus waar je geen 200 slides over je heen krijgt, maar afwisselende sessies. Relevante rollenspelen dagen je uit actief mee te doen en mee te denken. Ook is het leerzaam en verfrissend om te zien hoe conculega's de dingen aanpakken", zegt Ronald Jansen, accountmanager bij Vosko Networking BV.

Marcel van Doorm, accountmanager bij Q&I Nederland BV,  vult aan: "Wat ik vooral waardeer is dat ISS niet alleen zijn eigen salesforce traint, zoals gebruikelijk is. ISS laat zien het channel-model serieus te nemen door het gehele kanaal te trainen. En dat gaat verder dan alleen direct fabrikant- en productgerelateerde kennis."

De Sales Academy van Internet Security Systems is een Nederlands initiatief. Bij gebleken succes zal dit initiatief naar verwachting ook in andere Europese landen worden uitgerold.

Internet Security Systems
Internet Security Systems, Inc. (ISS) (Nasdaq: ISSX) is met zijn beveiligingsproducten en -diensten tegen internetbedreigingen de vertrouwde beveiligingspartner voor wereldwijd opererende bedrijven en overheden. ISS levert sinds 1994 bewezen kosteneffectieve oplossingen en vermindert aansprakelijkheids- en bedrijfsrisico´s voor meer dan 11.000 klanten wereldwijd. De producten en diensten van ISS zijn gebaseerd op proactief beveiligingsonderzoek door ISS X-Force, het gerenommeerde onderzoeks- en ontwikkelingsteam van ISS. ISS heeft zijn hoofdkwartier in Atlanta (VS) en vestigingen in Noord- en Zuid-Amerika, Azië, Australië, Europa en het Midden-Oosten. Het hoofdkantoor voor Europa is gevestigd in Brussel. Voor meer informatie: www.iss.net

Voor meer informatie:

Internet Security Systems
Jos Nijsen, Country Manager Nederland
Tel: 010 28 62 600
E-mail: jnijsen@iss.net
www.iss.net 

Progress Communications
Manja Scholten
Tel: 020 363 11 52
E-mail: manja@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 78 dagen
Internet Secur.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu