www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 130 dagen geleden)

LITE-ON IT verdubbelt opslagcapaciteit DVD's

assortiment DVD-branders uitgebreid met twee topmodellen

LITE-ON IT Corporation, wereldwijd marktleider in optische opslagsystemen, breidt zijn productlijn van herschrijfbare DVD-branders uit met twee nieuwe topmodellen: de 16X SOHW-1633S en de snellere 16X SOHW-1653S. Beiden zijn Double Layer DVD-RW Dual (+/-) branders die 8,5GB aan gegevens op een DL-DVD kunnen zetten.

De SOHW-1633S en SOHW-1653S zijn het antwoord voor zowel consumenten als bedrijven die op zoek zijn naar een betaalbaar opslagsysteem dat toch een grote capaciteit biedt. Door de Double Layer-technologie kunnen de nieuwe branders bijna twee keer zoveel data op een DVD plaatsen dan bestaande branders.

Zo kan een DL-DVD tot 17 uur aan videobeelden van VHS-kwaliteit bevatten, of 4 uur hoogwaardig MPEG-2 videomateriaal. Er kunnen meer dan 2.000 muziekbestanden op, het equivalent van 7 dagen muziek, en zelfs 17.000 foto's in JPEG-formaat.

Eigenschappen
De SOHW-1633S en SOHW-1653S hebben een interne buffer van 2MB en maakt gebruik van geavanceerde, door LITE ON gepatenteerde technologieën: SMART-BURN voor het optimaliseren van de kwaliteit van het brandproces, SMART-X voor het kiezen van de optimale brandsnelheid en FDSS (Floating Double Suspension System) voor het terugdringen van lawaai en trillingen.

De SOHW-1633S leest DVD's met een snelheid van 16x en CD's met 48x. De schrijfsnelheden zijn 48x (CD-R), 24x (CR-RW), 16x (DVD+R), 8x (DVD-R), 4x (DVD-RW en DVD+RW) en 2,4x (DVD+R dual). De SOHW-1653S is op twee fronten sneller: de DVD-R schrijfsnelheid bedraagt 16x, maar belangrijker nog, de duale schrijfsnelheid van DVD+R's ligt op 4x in plaats van 2,4x.

Besturingssystemen
De nieuwe branders ondersteunen Windows 98SE, ME, 2000 en XP.

Software
De branders worden geleverd met een uitgebreid pakket aan software voor het besturen en bewerken van DVD's, alsmede opnametoepassingen voor data, muziek en video. Onder de meegeleverde software bevinden zich Ahead Nero Express 6, Nero Vision Express en Cyberlink PowerDVD. Deze applicaties zijn bijzonder geschikt voor het maken en afspelen van DVD's, VCD's en SVCD's.

Modellen
De SOHW-1633S en de SOHW-1653S zijn interne branders. Daarnaast is er ook een externe variant van de SOHW-1633S beschikbaar met dezelfde specificaties: de SOHW-1633SX. Deze brander is uitgerust met een interne USB 2.0 poort en daarmee uitermate geschikt voor mobiele gebruikers.

Beschikbaarheid
De SOHW-1633S en SOHW-1633SX zijn vanaf september beschikbaar voor Euro 99,- inclusief BTW. De SOHW-1653S volgt in oktober; de prijs daarvan is nog niet bekend.

De DVD-drives, CD-drives en consumentenelektronica van Lite-On IT zijn te verkrijgen via retailers, resellers en distributeurs in Europa. 

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over LITE-ON IT
LITE-ON IT heeft haar hoofdkantoor in Taiwan en is sinds 2001 genoteerd aan de Taiwanese beurs. Sinds de oprichting in 1995, is LITE-ON uitgegroeid tot één van de grootste producenten van optische apparatuur, en heeft een leiderspositie verworven op het gebied van CD/DVD spelers en recorders in zowel de consumentenelektronica- als de PC-markt.
 
LITE-ON IT levert kwalitatief hoogwaardige producten, gebaseerd op de nieuwste technologische ontwikkelingen. De producten worden verkocht aan ‘s werelds grootste PC-fabrikanten, die ze gebruiken in hun PC’s. Daarnaast verkoopt LITE-ON IT haar producten ook onder haar eigen merknaam aan eindgebruikers via het distributiekanaal en retailers.
 
www.liteonit.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 130 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu