www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox levert topprestatie op servicegebied tijdens Olympische Spelen

Amstelveen, 9 augustus 2004 – Bij de start van de Olympische Spelen op 13 augustus staan in Athene rond 230 Xerox servicemedewerkers uit 19 Europese landen klaar, waaronder 21 uit Nederland, om alle benodigde printwerk en publicaties te verzorgen. Alle wedstrijdresultaten worden vastgelegd, gerangschikt en uitgeprint ten behoeve van de media, scheidsrechters, officials, atleten, sponsoren en de Olympische organisatie – en dat alles binnen slechts vijf minuten na afloop van iedere wedstrijd.

Los van de verwachte 5,3 miljoen bezoekers, wordt van de Spelen via radio en televisie over de hele wereld in miljarden huiskamers, veelal ‘live’ verslag gedaan. Voor fouten of storingen laat dat geen ruimte. Om aan de zeer hoge service-eisen te voldoen, is er op elke Olympische locatie een Xerox technicus beschikbaar binnen tien minuten na een storingsmelding. Waar dan ook op de 35 wedstrijd- en 26 overige locaties.

“We beseffen volledig het grote belang van deze ondersteuning voor een glad verloop van het evenement”, zegt Vince Schaeffer, directeur Worlwide Olympic Operations bij Xerox. “Vandaar het hoge serviceniveau, de inzet van het enorme aantal van 6.000 machines en voldoende mankracht om aan alle vraag naar de levering van documenten te kunnen voldoen. Het uiteindelijke doel bij een dergelijk evenement is, dat klanten de zekerheid hebben dat hun systemen werken en dat vervangende apparatuur wanneer nodig direct voorhanden is. Xerox streeft naar een bijna honderd procent beschikbaarheid gedurende de totale periode van 17 dagen Olympische Spelen 2004.”

Om aan de doelstelling te kunnen voldoen, zal het Technical Operations Centre (TOC) rondom de klok worden bemand tijdens de gehele duur van de Spelen. Het TOC stelt de Xerox technici in staat om alle in het netwerk verbonden apparatuur te bewaken. Daardoor kan Xerox anticiperen op eventueel te verwachten onregelmatigheden en tot reparatie of vervanging overgaan alvorens er daadwerkelijk een probleem ontstaat. Het monitoren van alle apparaten geschiedt via Xerox CentreWare Network Services. Dit programma levert informatie over de actuele status van alle in het netwerk verbonden apparatuur en de afzonderlijke afdruktaken die daarmee zijn uitgevoerd. Die informatie is inclusief het machinetype, de locatie en de status van lopende print- of faxopdrachten.

“We zijn blij met de betrokkenheid van Xerox als leidende onderneming op het gebied van document outsourcing”, zegt Gerhard Heiberg, voorzitter van de IOC Marketing Commission. “De kennis en ervaring van Xerox staat garant voor het allerhoogste serviceniveau en zal ons zeker helpen om van de Olympische Spelen 2004 in Athene een succes te maken.”


Over Xerox Europe
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling/–management en document outsourcing.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum in Grenoble (Frankrijk).
Meer informatie over Xerox Europe is te vinden op www.xerox.com.

Xerox®, The Document Company® en de digitale X® zijn handelsmerken van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen.

Recent van Xerox  
Xerox introduceert A4-kleurenprinters en multifunctionele printers als eerste producten onder geïntegreerd merk

Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Verstreken tijd: 22 jaar en 38 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103845 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17533 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu