www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 10 dagen geleden)

Total Logistic Control stroomlijnt transportdiensten met G-Log

GC3-software live binnen honderd dagen

Rotterdam, 1 juli 2004 - Total Logistic Control (TLC) heeft in minder dan honderd dagen de G-Log Global Command and Control Center (GC3TM)-software geïmplementeerd. De schaalbare, web-native G-Log-software centraliseert data van verschillende systemen en biedt TLC krachtige ondersteuning bij uitvoerende activiteiten. Hierdoor kan het bedrijf beslissingen beter onderbouwen en klanten meer logistieke oplossingen en nieuwe, geïntegreerde transportdiensten bieden.

"TLC is een pro-actieve trendsetter die vooroploopt met nieuwe technologie," zegt Bob Koerner, president en COO van TLC. "G-Log sluit aan op onze doelstelling om op tijd en binnen het afgesproken budget te leveren. Ik zie onze relatie dan ook als een echt partnerschap. Met G-Log beheren we niet langer transacties, maar processen.”

TLC integreerde de volledige G-Log-oplossing - van opdracht tot vrachtafhandeling - in alle uitvoeringen en bij alle vestigingen. De GC3-software maakt de toeleveringsketen zichtbaar en ondersteunt de uitvoerende activiteiten. Op basis van de analyse van transportdata en logistieke gegevens kan TLC beslissingen beter onderbouwen. En zo het transport en de logistieke processen beheren en optimaliseren.

"TLC is een toptienbedrijf in de logistieke markt en een belangrijke aanvulling op ons klantenbestand," zegt David Cairns, CEO van G-Log.  "GC3 past perfect bij een snel groeiend bedrijf als TLC. TLC kan met onze oplossing nieuwe business binnenhalen, maar ook de snelheid, efficiëntie en customer service van de bestaande logistieke diensten verbeteren."

Total Logistic Control

TLC biedt diensten binnen de gehele toeleveringsketen. Van de bedrijfsvoering van distributiecentra, transportbeheer en fabricage op maat tot de complete planning van de toeleveringsketen. TLC is al zes achtereenvolgende jaren een toptienbedrijf in de logistieke markt. Total Logistic Control is een dochteronderneming van Total Logistics, Inc., dat is genoteerd aan de Nasdaq onder het symbool TLCX. Meer informatie is te vinden op www.totallogistic.com.

Over G-LOG

G-Log is leverancier van web-native transportmanagementsystemen voor internationaal opererende bedrijven en logistieke dienstverleners. GC3™, G-Log’s uitgebreide web-native logistieke platform, levert een volledige oplossing voor het beheer van complexe logistieke stromen, die verschillende landen, verscheidene goederenketens en vele vervoersmodaliteiten omspannen. Bedrijven kunnen daardoor de manier waarop zij hun logistieke zaken managen optimaliseren. Tot de klanten van G-Log behoren, DuPont, Exel, Family Dollar Stores, Giant Eagle, Tesco, UPM Kymmene, USCO Logistics en Volvo Logistics.

G-Log is opgericht in 1999 en heeft ruim 170 medewerkers in dienst. Het hoofdkantoor van G-Log is gevestigd in Shelton, CT, en het Europese hoofdkantoor bevindt zich in Guildford, Surrey, UK. G-Log heeft kantoren verspreid over de Verenigde Staten en Europa. Voor meer informatie: www.g-log.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 10 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl