ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 10 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Klanten en analisten spreken zich uit over nieuwe Microsoft Excel® Add-In voor Cognos Enterprise Planning

Stelt klanten in staat de vertrouwdheid met en hoge acceptatie van spreadsheets te benutten, en tegelijkertijd de nauwkeurigheid van de planning sterk te verbeteren door individuele spreadsheets in het bedrijfsplan te integreren

NIEUWEGEIN, 01 juli 2004 – Klanten en analisten hebben zich tijdens het evenement Cognos Forum 2004 uitgesproken over de nieuwe Cognos Microsoft Excel® Add-In. Met de ondersteuning van Excel versterkt Cognos (NASDAQ: COGN; TSX:CSN), wereldwijd marktleider in Business Intelligence en Corporate Performance Management, zijn toonaangevende positie in Enterprise Planning. Door planning via een browser en nu ook via Excel te bieden, maakt Cognos Enterprise Planning organisatiebreed management en controle mogelijk via gebruikersvriendelijke, breed ingezette hulpmiddelen die elke gebruiker ter beschikking staan.

De meeste organisaties gebruiken spreadsheets voor de communicatie van hun financiële plannen. Dat werkt heel effectief bij het samenstellen van vertrouwelijke plannen door een beperkte groep gebruikers. Maar in een planningproces waarbij veel mensen betrokken zijn, vormen ze een kritisch knelpunt. Voor daadwerkelijke organisatiebrede planning is Cognos Enterprise Planning Series nodig om distributie, samenwerking en databeheer te realiseren. Met de mogelijkheid om bestaande spreadsheetsystemen te integreren en te zorgen voor adequate beveiliging, workflow en databeheer kunnen organisaties dankzij Cognos makkelijk en op eigen tempo overgaan op een model-gebaseerd plannings proces dat alle gebruikers effectief betrekt bij het verbeteren van de bedrijfsprestaties.

META Group, Z-Tel Communications en Premier Foods zijn enkele van de bedrijven die zich uitspraken over de Cognos Microsoft Excel® Add-In.

 

META GROUP:

“Hoewel Excel de druk op IT voor rapportage en analyse vermindert, wordt het vaak verkeerd gebruikt als ‘system of record’. Als het bovendien de enige bron is voor financiële systemen zoals rapportage of planning, komt de kritische controle op compliance met bijvoorbeeld Sarbanes-Oxley in het gedrang”, zegt John Van Decker, Vice President van META Group, een toonaangevend bedrijf voor IT-onderzoek, adviesdiensten en strategische consultancy. “Leidende CPM dan wel BPM-hulpmiddelen zoals die van Cognos zullen zich in eerste instantie richten op de opname van Excel binnen de BPM-omgeving en later op de vervanging van processen die geen gebruikmaken van gemeenschappelijke data. Het resultaat is één versie van de waarheid.”

 

PREMIER FOODS:

“Bekendheid, toegankelijkheid, functionaliteit en bruikbaarheid – allemaal praktische redenen waarom spreadsheets nog steeds in gebruik zijn bij onze organisatie”, zegt Stacey Anklam, Applications Manager van Premier Foods, een belangrijke voedselproducent uit het Verenigd Koninkrijk. “Maar voor een grote producent met verschillende productiefaciliteiten zoals wij is het een heel moeizaam proces om alle informatie bij elkaar te brengen en samen te voegen in een spreadsheet. Gebruikers zijn voor het maken van hun rapportages uren bezig met het invoeren en voorbereiden van data. De nieuwe spreadsheetinterface stelt gebruikers van Excel in staat om hun individuele modellen met alle details direct te koppelen aan het bedrijfsplan. Het bedrijfsbrede plan wordt automatisch geactualiseerd als de informatie in de spreadsheets verandert. Zo integreer je geavanceerde spreadsheetmodellen en kun je makkelijk de overstap maken naar een bedrijfsbrede standaard voor het maken van plannen en vooruitzichten.”

 

Z-TEL COMMUNICATIONS INC:

“Als medewerkers, waaronder de CEO, makkelijk geavanceerde analyses, modellen en plannen kunnen maken in de vertrouwde omgeving van Excel zijn veel obstakels voor échte bedrijfsbrede planning weggenomen”, zegt Russell Pennington, Vice President Planning and Budgetting van Z-Tel Communications Inc., dochter van Z-TEL Technologies Inc, een vooraanstaande aanbieder van wireline- en broadband-telecommunicatiediensten.  “Met de krachtige ‘Breakback’-functionaliteit van de nieuwe interface kunnen gebruikers ‘what if’-scenario’s doen in real-time. Dat is een heel belangrijk voordeel. We verwachten ook een hogere planningsfrequentie en een grotere betrokkenheid bij het proces nu gebruikers hun plannen kunnen maken in een spreadsheetomgeving waarin ze goed thuis zijn.”

 

Over Cognos

Cognos, marktleider in Enterprise Business Intelligence (EBI) en Corporate Performance Management (CPM) oplossingen, levert software die bedrijven helpt hun resultaten te verbeteren door een effectieve besluitvorming op alle niveaus van de onderneming mogelijk te maken.

Met CPM kunnen organisaties hun prestaties meten ten opzichte van hun bedrijfsstrategie, zodat ze maatregelen kunnen treffen om deze op alle niveaus van de bedrijfsvoering op elkaar af te stemmen. Cognos biedt een CPM-raamwerk dat mensen, informatie en beslissingsstructuren in de hele organisatie verbindt en de totale managementcyclus met geïntegreerde software voor planning, budgettering, rapportage, analyse en scorecarding ondersteunt.

Cognos, opgericht in 1969, bedient meer dan 22.000 klanten in meer dan 135 landen. Cognos' CPM-oplossingen en diensten voor bedrijven zijn ook verkrijgbaar via meer dan 3.000 partners en resellers wereldwijd. Voor meer informatie: www.cognos.nl.


Verstreken tijd: 22 jaar en 10 dagen
Cognos contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl