www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 163 dagen geleden)
Bedrijf:

Vertis bouwt nieuw informatiesysteem entadministraties

De entadministraties in Nederland, verenigd in de Landelijke Vereniging van Entadministraties (LVE), hebben besloten om in samenwerking met TNO Preventie en Gezondheid hun huidige programmatuur ter ondersteuning van de primaire taken geheel te vervangen. ICT-bedrijf Vertis gaat het nieuwe informatiesysteem voor de LVE bouwen. In een aanbestedingsprocedure werd Vertis uit de acht ingediende aanbiedingen gekozen op basis van een optimale combinatie van kwaliteit, aanpak en prijs.

Op dit moment is een vijftal verschillende systemen in gebruik bij de entadministraties. Door een gestandaardiseerde werkwijze en betere functionele ondersteuning willen zij een efficiëntere bedrijfsvoering realiseren.

Voor het nieuwe informatiesysteem heeft TNO samen met de LVE een Programma van Eisen opgesteld dat als basis dient voor de realisatie ervan door Vertis. Daarnaast heeft TNO een Domeininformatiemodel voor de Jeugdgezondheidszorg ontwikkeld, waarmee de realisatie mogelijk wordt van een onderhoudsvriendelijk en flexibel systeem dat voldoet aan internationale standaarden. Met de GGD'en Amsterdam en Rotterdam zal afstemming worden gezocht bij de ontwikkeling van het cliëntdossier.

Via het Internet
Het nieuwe systeem is opgebouwd als een centraal in Nederland geplaatste applicatie die door de entadministratie en elke geautoriseerde gebruiker via het Internet benaderd kan worden. De beveiliging wordt geregeld door middel van elektronische passen. Dit systeem betekent voor consultatiebureaus, GGD'en, laboratoria en verloskundigen dat zij na autorisatie door de regionale entadministratie via het Internet toegang krijgen tot de voor hen relevante informatie. Het raadplegen van het vaccinatiedossier en de registratie van verrichtingen kan op een veilige manier via het Internet plaatsvinden, waarbij gebruik wordt gemaakt van een eenvoudige PC met internettoegang. Vertis heeft ruime ervaring met het bouwen en beheren van dergelijke systemen.

De realisatie van het nieuwe systeem is op 15 januari officieel van start gegaan. De applicatie wordt in fasen ontwikkeld en opgeleverd. Volgens de planning levert Vertis de laatste fase omstreeks oktober 2004 op. Per 1 januari 2005 zullen alle onderdelen volledig operationeel zijn.

Over de entadministraties
De entadministraties hebben de wettelijke taak tot het uitvoeren van het Rijksvaccinatieprogramma en het onderzoek voor de opsporing van aangeboren stofwisselingsziekten bij pasgeborenen. Zij zijn daarmee verantwoordelijk voor het (doen) uitvoeren van de wettelijke vaccinaties en de hielprik bij kinderen. Daarnaast coördineren zij het bloedonderzoek bij zwangeren in opdracht van het College voor Zorgverzekeringen (CVZ).

Over Vertis
Vertis maakt deel uit van Vertis Holding en heeft vestigingen in Enschede, Groningen, Leidschendam, Veendam en Wageningen. Vertis legt zich onder meer toe op het implementeren van ERP, het op maat bouwen van systemen en het beheren daarvan. De technologie van Oracle speelt hierin een centrale rol. Het beheer van applicaties gebeurt steeds meer via een beveiligde internetverbinding, wat geld en zorgen scheelt.

Voor meer informatie:
LVE: www.entadministraties.nl, lve@entadministraties.nl
TNO: www.health.tno.nl, info@pg.tno.nl
Vertis: www.vertis.nl, info@vertis.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 163 dagen
Vertis BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu