ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 127 dagen geleden)

Veertien keer achtereen recordomzet voor G-Log

Elf procent meer winst dan vorig kwartaal en voor de tweede keer ‘Best of the Web’-winnaar

Rotterdam,  5 november 2003 - G-Log maakt voor het derde kwartaal van 2003 opnieuw recordomzetcijfers bekend. Dit is het veertiende kwartaal op rij dat het bedrijf groei doormaakt. De omzet van G-Log steeg met meer dan elf procent vergeleken met het tweede kwartaal van 2003. Daarnaast werd G-Log voor het tweede jaar op rij door Forbes Magazine uitgeroepen tot winnaar van de titel ‘Best of the Web’.

In totaal gebruiken meer dan 35 organisaties wereldwijd de G-Log® Global Command and Control Center™ (GC3™) software. Deze bedrijven zijn samen goed voor een totale uitgave aan transportkosten van meer dan $ 6,5 miljard. In het afgelopen kwartaal vonden aanvullende GC3-implementaties plaats bij bestaande klanten, als DuPont, Exel Transportation Services, FedEx, Land O’Lakes, Newell Rubbermaid en USCO Logistics. Nieuwe klanten in het derde kwartaal waren:

  • Volvo Logistics Corp., een dochteronderneming van AB Volvo;
  • UPM-Kymmene Corp., de op één na grootste papierproducent ter wereld;
  • Rohm and Haas Co., een leverancier van specialistische chemicaliën met een omzet van $ 5,7 miljard;
  • Big Lots, de grootste een retailer in de VS met bijna 1400 winkels.

Daarnaast breidde G-Log in de afgelopen periode zijn team uit met de benoeming van Ken Mason als Senior Vice President of Logistic Service Provider (LSP) Solutions, Mark Johnson als Vice President of Marketing, John Murphy als Director of Product Marketing en Greg Slawson als Managing Director of Automotive Solutions.

Beste B2B-bedrijf van de branche
Forbes betitelde voor de tweede keer op rij G-Log als beste B2B-bedrijf in de categorie ‘Logistics and Transportation’. De verkiezing van het toonaangevende managementmagazine vond voor het vierde jaar plaats. Tijdens deze verkiezing worden 85 bedrijven in 21 verschillende bedrijfstakken, van CRM tot web services, beoordeeld. Meer informatie over deze verkiezing is te vinden op www.forbes.com/bow/b2b/industry.jhtml?id=13.

Over G-Log
G-Log is leverancier van web-native transportmanagementsystemen voor internationaal opererende bedrijven en logistieke dienstverleners. GC3, G-Log’s uitgebreide web-native logistieke platform, levert een volledige oplossing voor het beheer van complexe logistieke stromen, die verschillende landen, verscheidene goederenketens en vele vervoersmodaliteiten omspannen. Bedrijven kunnen daardoor de manier waarop zij hun logistieke zaken managen optimaliseren. Tot de klanten van G-Log behoren, DuPont, Exel, Family Dollar Stores, Giant Eagle, Tesco, UPM Kymmene, Big Lots en USCO Logistics. G-Log is opgericht in 1999 en heeft ruim 170 medewerkers in dienst. Het hoofdkantoor van G-Log is gevestigd in Shelton, CT, en het Europese hoofdkantoor bevindt zich in Guildford, Surrey, UK. G-Log heeft kantoren verspreid over de Verenigde Staten en Europa. Voor meer informatie: www.g-log.com

Voor meer informatie over G-Log in de Benelux kunt u contact opnemen met:

G-Log Benelux
Ernst Stegwee
Lichtenauerlaan 102-120
3062 ME Rotterdam
Tel: +31 (0)10 204 5690
GSM +31 (0)6 52 006914
E-mail: estegwee@g-log.com

Potters PR
Monique Potters
Tel: +31 (0)345 501595
GSM +31 (06) 28 889 632
E-mail: monique@potterspr.nl

###

G-Log is een geregistreerd handelsmerk van Global Logistics Technologies, Inc. Global Command and Control Center en GC3 zijn handelsmerken van G-Log. Alle andere merken, producten, of servicenamen zijn of zijn mogelijke handelsmerken of servicemerken van hun respectieve eigenaren.


Verstreken tijd: 23 jaar en 127 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu