Alphen aan den Rijn, 30 oktober 2003 – Per 1 november a.s. wordt Bert van Houten (46) de nieuwe directeur van ANY-G. Van Houten heeft de afgelopen 3 jaar leiding gegeven aan het e-business launch center van Eneco.
Van Houten wordt algemeen directeur en volgt Bert Haenen, Martijn Huisman en Ronald van Oijen op. Hij zal de komende maanden nadere invulling geven aan zijn nieuwe management team. De oude directie zal de komende 2 maanden haar taken overdragen.
Haenen, Huisman en van Oijen hebben ANY-G ruim 3 jaar geleden opgericht en daarmee voor ANY-G de pioniersrol vervuld. De volgende fase voor ANY-G is die van consolidatie en daaraan gaat van Houten vorm geven.
Meerderheidsaandeelhouder ENECO Energie heeft een bewuste keuze gemaakt om de business van ANY-G verder te laten groeien. Een belangrijke overweging hierin is geweest dat ANY-G backoffice activiteiten uitvoert tegen aanmerkelijk lagere kosten dan veel grote traditionele spelers.
// einde persbericht \\
ANY-G is een service organisatie die derden in staat stelt energie aan te bieden. Hiervoor levert ANY-G alle benodigde back-office diensten zoals registratie nieuwe klanten, facturering, customer care, contractbeheer, gegevensuitwisseling met netbeheerders, afwikkeling van meterstanden en facilitering van inkoop. Met haar dienstverlening creëert ANY-G de mogelijkheid voor ondernemingen en organisaties om energie te verkopen aan hun klanten of leden, zowel in de particuliere als zakelijke geliberaliseerde markten voor elektriciteit en gas. Reeds vijf energieleveranciers - Echte Energie, Vattenfall, MKB Energie, Electrabel en Spark Energy – hebben hun back-officeactiviteiten in handen gegeven van de specialisten van ANY-G. Ook retailers uit andere branches kunnen energie in de markt zetten met behulp van ANY-G.